Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.4.2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel a pozajtra Ervín.

Zdravie, Krása, Medicína

Netroof.eu > Zdravie, Krása, Medicína
Chcete mať krásne nechty, no pravidelná návšteva nechtového štúdia je pre vás pridrahá? Riešenie je jednoduché! Naša profesionálna domáca sada na gélové nechty. Ušetríte až 70% financií oproti pravidelnej návšteve manikérky.
www.sadanagelovenechty.sk
Jednodňové, mesačné, ročné či farebné kontaktné šošovky a príslušenstvo. Online poradňa skúseného očného lekára.
www.kontaktna-sosovka.sk
Fitness centrum výhradne pre ženy. Unikátna kombinácia aerobného cvičenia a posilňovania. Cvičenie u nás zrýchľuje metabolizmus, znižuje nadváhu a efektívne spevňuje postavu. Akýkoľvek vek, váha a kondícia nie sú prekážkou.
www.womenline.sk
Predaj zdravotníckych pomôcok, obuvy a oblečenia.
www.ortys.sk
Všetky požiadavky kvalitného roztoku spĺňa Options Multi od americkej spoločnosti Cooper Vision, ktorá sa špecializuje na kontaktné šošovky a príslušenstvo k nim už od konca sedemdesiatych rokov.
www.optionsmulti.sk
Čínska medicína
tradicnacinskamedicina.sk
Číinska Medicína
cinske-byliny.sk
Kozmetický internetový obchod Salon M.
salonm.sk
Chcete mať skvelú pokožku? Prečítajte si naše rady a tipy ako si spraviť doma pleťovú masku - ktorá maska vam pomože pri vašich ťažkostiach.
mnau.sk/rychle-domace-pletove-masky/
Ixoderm potenciálne rizikovú situáciu rieši bezpečne, efektívne, rýchlo a bez akých koľvek vekových obmedzení (je vhodný aj pre najmenšie deti). Zbavte sa kliešťa ľahko a rýchlo. Ixoderm je k dostaniu vo Vašej lekárni.
www.ixoderm.sk
Internetová poradnňa iVETERINÁR.sk vám prináša bezplatné poradenstvo zdravotného stavu vašich psov, mačiek, zajacov, fretiek, pavúkov, papagájov, exotického vtáctva, koní, korytnačiek, hospodárskych zvierat.
www.iveterinar.sk
Zoznam slovenských salónov pre psov. Nájdite si salón, kde ostrihajú vášho psíka čo najbližšie pri vašom bydlisku.
www.salonprepsy.sk
Henna je prírodné farbivo ktoré sa môže používať aj ako farba na vlasy. Henna farba na vlasy neobsahuje amoniak ani žiadne zdraviu škodlivé látky. Je to prírodná alternatíva k chemickým farbám na vlasy.
www.hennanavlasy.eu
Šaty na ples - užitočné informácie, rady a tipy. Hľadáte krásne šaty na ples? V tom prípade zavítajte na naše stránky, kde sa dozviete plno informácií o nákupe plesových šiat, ktoré vám pomôžu si šaty vybrať.
satynaples.sk
Kedysi sa ženy hanbili za okuliare a deti ich nechceli nosiť do školy. Našťastie, všetko sa zmenilo a okuliare kráčajú spolu s módou. Dokonca si môžete zakúpiť štýlové okuliare bez dioptrii len tak, aby ste doplnili outfit.
mnau.sk/nalicte-sa-pod-okuliare/
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.