Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 2.7.2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav a pozajtra Prokop.

Zdravie, Krása, Medicína

Netroof.eu > Zdravie, Krása, Medicína
Široké možnosti kombinace různých masážních technik vedoucích k účinnému uvolnění spazmů a blokád dle aktuální potřeby klienta. Všechny uvolňující masáže na pobočce Praha provádí zdravotník s mnohaletou praxí.
www.hederaspaclinic.cz/masaze-praha/
Denní lázně v Hedera Spa Clinic jsou unikátní tím, že nabízí exkluzivní wellness služby s lázeňskými procedurami v příjemném rodinném prostředí. Denní lázně v Hedera Spa Clinic se specializují na podporu imunity ...
www.hederaspaclinic.cz/lazne/
Magnetoterapie Praha 5-Zličín. Příjemná relaxační procedura. Při proceduře klient leží, odpočívá a tělo regeneruje. Může se používat i při sádře, taktéž na místech, kde se nacházejí kovové části po operacích.
www.hederaspaclinic.cz/magnetoterapie/
Proč používat sauny, když je tu originální parní lázeň, která je účinná lázeňská procedura využívající přírodních léčivých sil vody a esencí léčivých bylin. Tato relaxační procedura probíhá ve speciálním parním boxu.
www.hederaspaclinic.cz/sauny-tibetska-parni-lazen/
Akné netrápí jen pubescenty, ale dokáže udělat své s pletí i psychikou dospělých. Akné je onemocněním mazových žláz a má celou řadu příčin. V Hedera Spa Clinic s.r.o., Praha 5-Zličín je léčba akné řešena komplexně.
www.hederaspaclinic.cz/lecba-akne/
Wellness patří v současné době k jedněm z nejvyhledávanějších smyslových zážitků těla. Wellness v současném uspěchaném světě plném stresu představuje především nalezení radosti ze života, uvolnění celého těla.
www.hederaspaclinic.cz/wellness/
Rolletic je výjimečný masážní a rekondiční přístroj pro cílenou mechanickou masáž vybraných partií. Masáž na stroji Rolletic znatelně ovlivňuje metabolismus tukových tkání a zmírňuje projevy celulitidy.
www.hederaspaclinic.cz/procedury/masazni-pristroj-rolletic/
V Hedera Spa Clinic s.r.o. Praha 5-Zličín nabízíme masáže vedoucí k uvolnění těla i mysli. Nechte se hýčkat odbornými doteky v nádherném osobitém prostředí. Všechny masáže provádí zdravotník s mnohaletou praxí.
www.hederaspaclinic.cz/masaze/
Zdravion.cz - portál věnovaný zdraví a zdravému životnímu stylu, zdravému stravování a zdravému hubnutí
www.zdravion.cz
Liečivé rastliny a ich účinky, chemické zloženie a v neposlednom rade zber a skladovanie.
liecive-rastliny.webnode.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.