Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 8.8.2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra a pozajtra Vavrinec.

Zdravie, Krása, Medicína

Netroof.eu > Zdravie, Krása, Medicína
Bachova kvetová terapia účinne lieči pocity únavy, nervozity, strachu, úzkosti a depresie uvoľnením zablokovanej negatívnej energie. Vhodná pri liečení deti, ktoré trpia nevysvetliteľným strachom, malou sebadôverou, či nedostatkom koncentrácie.
www.bachova-terapia.sk
Roztok Solocare Aqua patrí medzi zástupcov viacúčelových roztokov vyrábaných spoločnosťou CIBA Vision.Vložením kontaktných šošoviek do tohto roztoku sú šošovky vydezinfikované a vyčistené od povrchových nečistôt.
www.solocare-aqua.sk
Liečba akupunktúrou a rehabilitácia, Zvolen a okolie.
www.unireha.sk
Gray – Out Šedistop prípravok na šedivé vlasy a šedivenie . Odstráňte bez farbenia šediny, zastavte šedivenie vlasov a obnovte si svoju pôvodnú farbu vlasov účinne
www.sedistop.sk
Všetko o rakovine a jej liečbe pomocou vitamínu b17.
www.17b17.com
Kavitácia čiže "bezbolestná liposukcia" (resp. lipolýza) je neinvazívna metóda liposukcie
www.vipclinic.sk
Zdá sa vám, že ste stále unavený a nejaký nesvoj? Možno to bude vašou stravou - očistite si vaše telo potravinami od všetkých nečistôt. Inšpirujte sa, čo je pre vás zdráve a čo vám pomáha.
mnau.sk/ocista-tela-potravinami/
Jedným z vhodných roztokov na kontaktné šošovky je určite ReNu MultiPlus. Ide o výrobok renomovanej značky Bausch & Lomb, ktorá patrí medzi firmy s najdlhšou tradíciou v obore.
www.renumultiplus.sk
Všetko o sexe a sexualite pre mladých, aj starších. Poradňa, recenzie produktov zo sexshopov, o tehotenstve, antikoncepciách a mnoho iného.
www.sexom.sk
Tradičná čínska medicína
www.tcmslovakia.sk
Ezine o starostlivosti o pleť a ako si čo najdlhšie zachovať mladistvý vzhľad. Každý deň nové informácie, krémy, diéty.
krem.profiseo.sk
Meranie energie miesta Vášho bydliska, kancelárie, provozovne alebo Vašej dovolenky. Semináre Akumulátor energie Vás naučí nabíjať sa energiou. Vysoká Energia = úspech, charizma a zdravie. Vyberajte miesto tak, aby Vás a Vašich blízkych energie nabíj
www.energie-mista.cz
Predmanželská zmluva je jednoznačne vecou názoru. Zaľúbenci o nej nechcú ani počuť lebo veria svojej láske a tomu, že im to vydrží až do konca života. Realisti nad ňou uvažujú a pesimisti ju považujú za nutnosť.
mnau.sk/predmanzelska-zmluva/
Surevue Kontaktné šošovky Surevue sú vyrábané spoločnosťou Johnson & Johnson. Jedná sa o najväčšiu spoločnosť na svete, ktorá sa venuje zdraviu ľudí.
www.surevue.sk
Krátky návod ako si spraviť peknú francúzsku manikúru...Načo behať na manikúru ked si ju môžete spraviť sama.
mnau.sk/francuzska-manikura-krok-za-krokom/
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.