Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 22.11.2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement a pozajtra Emília.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Opatrovateľský kurz, Kniha Nemčina pre opatrovateľky, Nemčina pre opatrovateľky, Kurzy anglického jazyka, kurzy nemeckého jazyka
www.opatrovatelsky-kurz.sk
Magazín o práci, kariérě i podnikání dříč.cz přináší články z těchto oblastí. Najdete spoustu užitečných rad a tipů ohledně hledání práce, najdete také návod jak začít podnikat a stát se živnostníkem.
www.dric.cz
Ponúkame vám kurzy a školenia kancelárskych programov Microsoft Office. Kurzy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access pre začiatočníkov, pokročilých a expertov.
www.officekurzy.com
Soukromá střední škola podnikatelská-ALTMAN,s.r.o. v Jičíně vznikla v roce 1997. Je zařazena do sítě škol MŠMT ČR. Nabízíme vzdělání středoškolské, nástavbové a pomaturitní. Všechny druhy studia jsou zakončeny maturitou.
www.sposka.cz
jazykové zkoušky
www.cambridge-zkousky.cz
Knihařství Daniel Honsnejman nabízí kompletní knihařské práce.
www.kniharstvi-honsnejman.cz
Opatrovateľské kurzy
www.kurzopatrovania.sk
Práca pre opatrovateľky v Rakúsku, Nemecku, Anglicku, Švajčiarsku, opatrovateľský kurz, kurz opatrovania, kurz nemčiny pre opatrovateľky, kniha Nemčina pr eopatrovateľky
www.opatrovatelka.eu
Sme jazyková škola, ktorá vyučuje nad rámec Vašich očakávaní. Sme jazyková škola, ktorá vníma výzvy 21. storočia v slovenskej realite, Vaše potreby a ciele a to všetko spája s možnosťami trhu práce na Slovensku i v zahraničí.
www.jazykova-skola-uspech.sk
Pořádáme kurzy keramiky pro šikovné a manuálně zručné děti.
www.kurzy-keramiky-poupetova.cz
Opatrovateľský kurz v Trenčíne, Novom Meste nad Váhom, Malackách, Leviciach, Nitre, Prešove, Žiline, Banskej Bystrici, Liptovskom Mikuláši, Bratislave, Trnave a ďalších mestách
www.opatrovatelskykurz.sk
Zaujíma Vás, aké vysoké máte IQ? Zmerajte si svoje IQ v kvalitnom teste.
sk.iq-test.eu/#643113
Učíme fotografovat začátečníky a mírně pokročilé. Specializujeme se na fotodokumentaci a publikaci fotografií. Pořádáme akce a workshopy.Školíme zpracování snímků, organizaci a archivaci fotoarchívu.
www.fotokurz.cz
ecdl advanced testovanie certifikaty preklady teliancina rustina anglictina
www.itgamma.sk
Práca pre opatrovateľky v Rakúsku,Nemecku. Opatrovateľské kurzy,kurzy nemčiny pre opatrovateľky,doprava,preklady,vrátenie daní.
www.vavslovakia.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.