Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 2.7.2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav a pozajtra Prokop.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Vyučovanie – anglický jazyk a preklady – anglický jazyk/slovenský jazyk
www.anglictina.shay.sk
Zpracování diplomových prací, bakalářek, seminárek a dalších odborných textů, nabídka zajímavého výdělku pro autory prací a v neposlední řadě možnost stažení již zpracovaných kvalitních prací a odborných textů.
www.diplomky.net
Oficiálná stránka Základnej školy v Dvoroch nad Žitavou.
zsdvory.co.cc
V prípade, že ste sa rozhodli svoje dieťa zveriť do jasličiek, možno vás prenasleduje nejaký citeľne zlý pocit. Na našich webových stránkach ho spoločne môžeme rozptýliť.
www.jesle-jeslicky.cz
Pražská vysoká škola psychosociálních studií: vysoká škola, kde je možné studovat jednooborovou psychologii, sociální práci
www.pvsps.cz
Informace o nebankovní půjčce bez registru a také bez poplatku. Ukážeme vám jak výhody této půjčky, tak hlavně nevýhody této půjčky. Obsahuje i informace o dalších finančních produktech bank či nebankovních společností.
www.pujcky.ryk.cz
Výber škôlky by nemal byť podceňovaný, časť života, ktorú tam deti strávia je kľúčové, vyvíja sa detské správanie v spoločnosti a dieťatko nadväzuje prvý priateľstvo a vzťahy k autoritám a vzorom.
www.skolkovnik.cz
Výchovno-vzdelávací projekt „Hráme sa zdravo“ ponúka deťom predškolského veku interaktívny program plný tvorivých hier a zábavných činností na báze zážitkového učenia.
www.hramesazdravo.sk
Zprávy o jednotlivých mobilních operátorech. Aktuální informace a zprávy z oblastí mobilů a mobilního internetu. V součastnosti jsou u nás 3 velcí mobilní operátoři, přineseme vám zprávy především od nich.
www.mobilnioperatori.ryk.cz
Webový portál ponúka on-line audio-video konzultácie / poradenstvo odborníkov (advokáti, psychiatria, pedagogika, IT, cudzie jazyky, atď), doučovanie študentov (matematika, fyzika, atď) a učiteľov .
www.videokonzultace.cz
Opatrovateľský kurz, Kniha Nemčina pre opatrovateľky, Nemčina pre opatrovateľky, Kurzy anglického jazyka, kurzy nemeckého jazyka
www.opatrovatelsky-kurz.sk
Magazín o práci, kariérě i podnikání dříč.cz přináší články z těchto oblastí. Najdete spoustu užitečných rad a tipů ohledně hledání práce, najdete také návod jak začít podnikat a stát se živnostníkem.
www.dric.cz
Ponúkame vám kurzy a školenia kancelárskych programov Microsoft Office. Kurzy Word, Excel, PowerPoint, Outlook a Access pre začiatočníkov, pokročilých a expertov.
www.officekurzy.com
Soukromá střední škola podnikatelská-ALTMAN,s.r.o. v Jičíně vznikla v roce 1997. Je zařazena do sítě škol MŠMT ČR. Nabízíme vzdělání středoškolské, nástavbové a pomaturitní. Všechny druhy studia jsou zakončeny maturitou.
www.sposka.cz
jazykové zkoušky
www.cambridge-zkousky.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.