Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 22.11.2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement a pozajtra Emília.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Spoločnosť P.A.T., s.r.o. ponúka širokú paletu odborného poradenstva najmä v oblasti ekonomických a finančných analýz, aktuárskeho poradenstva a požiarnej ochrany.
www.patsro.sk
Poskytovanie poradenstva v oblasti osobného rozvoja a finančnej nezávislosti. Tréningové programy a poradenstvo pre firmy a jednotlivce.
www.robertslovak.cz
Tréning, koučing, rozvoj osobnosti
www.thebestteam.sk
semestrálny projek z internet marketinku
www.pb-impitelikel.ic.cz
Vyučovanie – anglický jazyk a preklady – anglický jazyk/slovenský jazyk
www.anglictina.shay.sk
Zpracování diplomových prací, bakalářek, seminárek a dalších odborných textů, nabídka zajímavého výdělku pro autory prací a v neposlední řadě možnost stažení již zpracovaných kvalitních prací a odborných textů.
www.diplomky.net
Jazykové pobyty v zahraničí.
www.DrBubo.com
Oficiálná stránka Základnej školy v Dvoroch nad Žitavou.
zsdvory.co.cc
V prípade, že ste sa rozhodli svoje dieťa zveriť do jasličiek, možno vás prenasleduje nejaký citeľne zlý pocit. Na našich webových stránkach ho spoločne môžeme rozptýliť.
www.jesle-jeslicky.cz
Pražská vysoká škola psychosociálních studií: vysoká škola, kde je možné studovat jednooborovou psychologii, sociální práci
www.pvsps.cz
Informace o nebankovní půjčce bez registru a také bez poplatku. Ukážeme vám jak výhody této půjčky, tak hlavně nevýhody této půjčky. Obsahuje i informace o dalších finančních produktech bank či nebankovních společností.
www.pujcky.ryk.cz
Výber škôlky by nemal byť podceňovaný, časť života, ktorú tam deti strávia je kľúčové, vyvíja sa detské správanie v spoločnosti a dieťatko nadväzuje prvý priateľstvo a vzťahy k autoritám a vzorom.
www.skolkovnik.cz
Výchovno-vzdelávací projekt „Hráme sa zdravo“ ponúka deťom predškolského veku interaktívny program plný tvorivých hier a zábavných činností na báze zážitkového učenia.
www.hramesazdravo.sk
Zprávy o jednotlivých mobilních operátorech. Aktuální informace a zprávy z oblastí mobilů a mobilního internetu. V součastnosti jsou u nás 3 velcí mobilní operátoři, přineseme vám zprávy především od nich.
www.mobilnioperatori.ryk.cz
Webový portál ponúka on-line audio-video konzultácie / poradenstvo odborníkov (advokáti, psychiatria, pedagogika, IT, cudzie jazyky, atď), doučovanie študentov (matematika, fyzika, atď) a učiteľov .
www.videokonzultace.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.