Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 20.7.2019. Meniny má Iľja, zajtra Daniel a pozajtra Magdaléna.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Materské centrum pre deti a mamičky v Leviciach.
www.mcmedulienka.sk
Elektronický prekladový slovník - jazykový prekladač - umožňuje obojsmerný preklad slovenského slova do/z niektorého zo svetových jazykov a tiež medzi jazykmi navzájom.
www.engros.sk
IT Academy organizuje počítačové kurzy a školenia. Zaoberá sa vzdelávaním, vývojom a výskumom v oblasti informačných technológií.
www.it-academy.sk
PRINCE2.cz - Projektový manažer s certifikací
www.prince2.cz
Za kvalitné knihy nemusíte platiť obrovské a nezmyselné sumy. Skutočné poklady môžete nájsť aj za symbolickú cenu v každom dobrom antikvariáte. Na stránke nájdete tipy, ako v antikvariáte správne nakúpiť.
antikvariat-bratislava.sk
Po výbere stupnice a zadaní počtu bodov vypíše známku.
znamkovac.freezoy.com
Jazyková škola IN ponúka jazykové kurzy pre deti aj dospelých. Naša jazyková škola momentálne ponúka tieto jazyky: angličtina, taliančina, nemčina, francúzština, španielčina a latinčina.
jazykovaskolain.sk
Zážitkové, tvorivo- experimentálne kurzy kreslenia, malovania, výtvarných techník, kurzy olejomalby, akrylu, akvarelu pre dospelých, Príprava na prijímacie skúšky, Teambuildingové, kreatívne akcie a eventy pre firmy.
www.vytfit.sk
Vyberte si z více než 10 typů kurzů angličtiny. Výuka probíhá po celý rok v centru Prahy. Kurzy angličtiny se konají v malých skupinkách, kde každému Vašemu dotazu věnuje zkušený lektor pozornost.
www.kurzanglictiny.eu
Počítačové školenia a kurzy grafiky na počítači. Pre začínajúcich aj pokročilých, pre grafikov, fotografov, dtp-ákov. Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Indesign...
www.skolenia.retouch.sk
Stránka obsahuje informácie o nelietajúcom vtákovi Ikvakorak. Na stránke sa nachádza charakteristika, zaujímavosti, fotogaléria, kontakt.
www.ikvakorak.phorum.cz
Detské centrum Anjelská záhrada je súkromná bilingválna NON STOP jaslička a škôlka v Šamoríne, ktorá ponúka celodennú, poldennú, hodinovú, večernú, nočnú, víkendovú starostlivosť pre deti od 1 do 6 rokov v slovenskom, maďarskom a v anglickom jazyku.
www.anjelskazahrada.sk
Tréningy manažérske a osobnostné,školenia legislat. a odborné, jazyk.kurzy-miniskup.,one-to-one s rozličn. výuč.metódami-všetko výlučne šité na mieru zákazníka, preklady-vrát.odborných všetky jazyky.
www.prohumancapital.sk
Smartacademy.sk organizuje intenzívne denné, večerné aj víkendové IT školenia pre každého.
www.smartacademy.sk
World Oxford Coaching Centre of Slovak
www.woccs.com
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.