Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.2.2018. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia a pozajtra Eleonóra.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Zážitkové, tvorivo- experimentálne kurzy kreslenia, malovania, výtvarných techník, kurzy olejomalby, akrylu, akvarelu pre dospelých, Príprava na prijímacie skúšky, Teambuildingové, kreatívne akcie a eventy pre firmy.
www.vytfit.sk
Vyberte si z více než 10 typů kurzů angličtiny. Výuka probíhá po celý rok v centru Prahy. Kurzy angličtiny se konají v malých skupinkách, kde každému Vašemu dotazu věnuje zkušený lektor pozornost.
www.kurzanglictiny.eu
Počítačové školenia a kurzy grafiky na počítači. Pre začínajúcich aj pokročilých, pre grafikov, fotografov, dtp-ákov. Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Indesign...
www.skolenia.retouch.sk
Stránka obsahuje informácie o nelietajúcom vtákovi Ikvakorak. Na stránke sa nachádza charakteristika, zaujímavosti, fotogaléria, kontakt.
www.ikvakorak.phorum.cz
Detské centrum Anjelská záhrada je súkromná bilingválna NON STOP jaslička a škôlka v Šamoríne, ktorá ponúka celodennú, poldennú, hodinovú, večernú, nočnú, víkendovú starostlivosť pre deti od 1 do 6 rokov v slovenskom, maďarskom a v anglickom jazyku.
www.anjelskazahrada.sk
Tréningy manažérske a osobnostné,školenia legislat. a odborné, jazyk.kurzy-miniskup.,one-to-one s rozličn. výuč.metódami-všetko výlučne šité na mieru zákazníka, preklady-vrát.odborných všetky jazyky.
www.prohumancapital.sk
Smartacademy.sk organizuje intenzívne denné, večerné aj víkendové IT školenia pre každého.
www.smartacademy.sk
World Oxford Coaching Centre of Slovak
www.woccs.com
"Kurzy nemčiny pre prácu opatrovateliek v zahraničí,špeciálne zamerané pre uchádzačov o prácu v Rakúsku, Nemecku.Vysoká kvalita výuky, výborné ceny kurzov. "
www.vavslovakia.sk/kurz-nemciny-pre-opatrovatelky
Autoškola Jan Soumar sídlí ve městě Karlovy Vary a nabízí možnost získat řidičský průkaz skupiny AM, A1, A2, A, B, BE, dále provádí školení řidičů a zabezpečuje kondiční jízdy.
www.autoskolasoumar.cz
Towers Consulting je vzdelávacia a poradenská spoločnosť.
www.towers.sk
Súkromné detské centrum Farebný vláčik, ktoré pôsobí v Košiciach, sa postará o vaše deti vo veku od 2 do 6 rokov.
www.farebnyvlacik.sk
Eshop ponúka služby v oblasti fotografie a fotodarčekov.
www.vyhodne.sk
LMCTn vyzdvyhuje dôležitosť neustáleho vzdelávania, ktoré inšpiruje tvorivosť a kreativitu. Prinášame Vám návody na to ako zlepšovať business procesy
www.lmctn.sk
Interaktívna trieda.sk je projekt venovaný informačno-komunikačným technológiám a zameriava sa na ich integráciu do procesu vzdelávania.
www.interaktivnatrieda.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.