Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.2.2018. Meniny má Vlasta, zajtra Lívia a pozajtra Eleonóra.

Vzdelávanie, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy
Individuální výuka a firemní kurzy. Odborná i obchodní konverzace v angličtině a němčině. Výuka angličtiny, němčiny přes Skype celá ČR.
www.bieb.cz
Preklad anglických slov online zadarmo. Anglický slovník je jednoduchý pomocník pri preklade anglických slovíčok, slov a fráz.
anglickyslovnik.eu
Homeopatie je léčebná metoda používaná zejména v alternativní medicíně. Používá vysoce ředěné (tzv. potencované) látky, které ve vyšší dávce u zdravého člověka vyvolávají příznaky podobné těm, jaké má léčená choroba.
www.homeopatie-holesta.cz
předporodni kurzy, cvičení pro těhotné
www.deamadre.cz
Online prekladač viet úplne zadarmo. Preložte rôzne texty, vety a slová efektívne, rýchlo a jednoducho. Preklad viet je úplne zadarmo.
prekladac-viet.sk
Anglicko-česká mateřská školka a jesle pod vedením rodilých mluvčí a vysoce kvalifikovaných pedagogů. Široká nabídka zájmových kroužků, logopedie, psychologické poradenství, předškolní programy. Výuka angličtiny hravou formou.
www.pruhonickalabut.cz
Kurzy, přednášky a semináře pořádané v Černobílém centru Praha. Černobílé centrum pořádá kurzy, semináře a přednášky účetnictví, rekvalifikace i volnočasové aktivity.
www.cernobilecentrum.cz
Kurzy profesionálnej lektorky šitia patchwork a quilt - ako ušiť jednoducho a rýchlo krásne a moderné úžitkové veci - deky, tašky, obrusy, vankúše, prestierania, prikrývky...
www.quilt123.sk
< Predošlá 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.