Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 2.7.2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav a pozajtra Prokop.

Veda, Technika, Príroda

Netroof.eu > Veda, Technika, Príroda
Stránky venujúce sa experimentom s vysokým napätím ako napr. Teslov transformátor, VN zdroje, VN násobiče, plazmová guľa, jacob’s ladder, RTG (roentgen), pokusy s mikrovlnami, atď...
www.experimenty.kvalitne.cz
V našom internetovom obchode Vám prinášame zaujímavé produkty a novinky na trhu. Ponúkame tovar z rôznych oblastí elektroniky, ako napríklad z ozvučovacej ,spájkovacej, satelitnej, anténnej, osvetľovacej techniky.
www.dtelektronik.sk
Zákaznické stanice pro testování, měření a detekci netěsností.
www.detekce-netesnosti.cz
Výroba a predaj zdvíhacej techniky. Metas s.r.o. sa zameriava na dopravné a manipulačné prostriedky. Oceľové laná, snehové reťaze, zvierky-svorky, revízia, inštalácia...
www.metas.sk
Rôzne druhy, kvalita, úspora,dlhšia životnosť,
ledziarovky.szm.com
UHD televízory sú technológiou, ktorá sa len postupne dostáva na náš trh. Ponúka špeciálne rozlíšenie označované ako 4K a 8K, pričom ide o niekoľkonásobok klasického rozlíšenia Full HD 1080p a 720p
uhdtv.sk
Informácie o rôznych domácich ale aj iných zvieratkách ako sú napríklad psy, mačky, rybičky, plazy, hlodavce, vtáky, koníky, plazy a iné zaujímavé druhy zvierat.
www.ozvieratku.sk
Interaktívna trieda.sk je projekt venovaný informačno-komunikačným technológiám a zameriava sa na ich integráciu do procesu vzdelávania.
www.interaktivnatrieda.sk
Predaj zváracích strojov a servisných dielov od českeho výrobcu OMICRON s.r.o. Třebíč
www.omicron.sk
Osobný blog, kde sú rôzné články na témy informačné technológie a medicína so zameraním na transplantácie, kardiológiu, imunosupresívnu lieču, a z IT na google a SEO
www.techmed.sk
Klimatizácia, vzduchotechnika ale aj vykurovanie.
klimadodomu.sk
Libor a Jaroslava Musilová, predaj a servis detektorov kovov. Najširší výber detektorov v juhočeskom, juhomoravskom kraji a na vysočine.
www.lovecpokladu.cz
INDUSTRY ONLINE: profesionálne strojársky portál - katalóg odborných firiem, aukcie strojov a zariadení, komplexný inzertných servis.
www.industryonline.cz
Informace o Reiki, nabídka Reiki ošetření, provázanost Reiki a meditace, Reiki symboly a jejich význam, energetická očista prostoru, relaxace, přírodní léčitelství, meditační cvičení.
reiki.zivotni-energie.cz
Dodavatel spojovacího materiálu pro stavebnictví, strojírenství, automobilový průmysl, elektrotechniku, energetiku a chemický průmysl. Standardní spojovací materiál. Speciální spojovací materiál podle výkresové dokumentace.
www.metalcom.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.