Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 1.6.2020. Meniny má Žaneta, zajtra Xénia a pozajtra Karolína.

Strojársky, Hutnícky priemysel

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo > Strojársky, Hutnícky priemysel
Paletové vozíky
www.paletovevoziky.wz.cz
Výroba, predaj, oprava, servis: priemyselné práčky, žehliče, žehliace lisy, sušiče, mangle, odstredivky. Vybavenie na kľúč: priemyselné práčovne a čistiarne vrátane poradensvtí a projektu
www.pradelenska-zarizeni.cz
Predaj a servis baliacej a zošívacej techniky, projekcia a dodávky baliacich liniek značiek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultačná činnosť v oblasti balenia.
www.kuda-packaging.com
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov JOSEF KIHLBERG AB a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.josef-kihlberg.sk
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov MEZGER GmbH a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.mezger.sk
Vyrábíme na základě technického výkresu, vzorového kusu, ale i podle ústního či písemného návrhu. Obrábíme ocel, dural, bronz, mosaz, měď, litina, plasty. CNC obrábění na profesionálním číslicově řízeném soustruhu TORNADO T4 bez poháněných nástrojů.
www.kovokachlik.cz
Kovovýroba – cnc obrábění, výroba z nerezu
www.tess-cz.cz
Firma Trido s.r.o. vyrábí a prodává garážová vrata, automatické dveře, pohony vrat, průmyslová vrata a pohony vrat. Teší se na Vás profesionální tým pracovníků, který Vám pomůže při výběru toho nejvhodnějšího řešení k Vaší maximální spokojenosti.
www.trido.cz
Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a zabezpečíme kompletní servis hydraulických komponent. Hydraulika na míru, nově i v našem e-shopu.
www.hydroma.cz
Firma provádí chemicko-tepelné úpravy kovů, carbonitrooxidace ARCOR, pro různá odvětví strojírenského průmyslu. Značná část našich služeb v PÚ je pro automobilový průmysl. Certifikace ISO/TS 16949.
www.katringplus.cz
LUR-KOVO Zacpálek s.r.o.
www.lur.cz
Vyrábíme a prodáváme kontejnery v jakýchkoli velikostech, druzích, tvarech a pro různé nosiče (Avia, Abroll, Liaz, Iveco, Mercedes atd.). Vyrábí kontejnery na míru.
www.kontejnery-prodej.cz
MetalCentrum - hutní materiály, velkoobchod i kusový prodej
www.metalcentrum.cz
Zpracování plechu, ohýbání plechů, řezání plazmou
www.zappis.cz
Specializujeme se na veškeré nádoby na odpad, prodáváme kontejnery na odpad, koše na psí exkrementy a plastové nebo ocelové koše pro městský mobiliář, dále např. vyklapěče nebo popelnice.
www.pivnicka.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.