Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 21.9.2020. Meniny má Matúš, zajtra Móric a pozajtra Zdenka.

Strojársky, Hutnícky priemysel

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo > Strojársky, Hutnícky priemysel
Dodávame materiály pre strojárenské podniky.
www.znl.sk
Ochodná činnosť v oblasti pružných priemyselných spojok.
www.lufax.sk
Slovenský národný internetový server zameraný na výťahy a zdvíhacie zariadenia v SR. Zoznamy firiem, možnosť zadať výberové konanie, pravidelné činnosti, bezpečnostné riziká, normy.
www.i-vytahy.sk
Naša spoločnosť ponúka ucelený sortiment náhradných dielov na nakladače
www.snap.sk
Zákazková výroba dielcov z nehrdzavejúce ocele, hliníku až po bežné oceľové plechy. Ponúkame služby v oblasti rezania laserom, ohraňovania-ohýbania, zvárania, až po výrobu kompletných zostáv.
www.azeta.sk
Predaj manipulačnej techniky, paletovacie vozíky, vysokozdvižné vozíky, plošinové vozíky, akumulátorové vozíky, gurtne, viazacia technika, 4x4 offroad, navijáky, prídavné svetlomety, 4x4 pneumatiky
www.vyvond.sk
Výroba, rekonštruk.a montáž mostových, otočných , portálových, poloportálových a konzolových žeriavov, Žeriavových dráh, rektifikácie žeriav. dráh, výmena koľajníc žer. dráh. Výroba drapákov na seno.
www.imo-crane.sk
Komplexné služby v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky - projektovanie klimatizácie a vzduchotechniky, realizácia a servis. Naša spoločnosť pôsobí v oblasti klimatizácie a vzduchotechniky od roku 1998.
www.kolten.sk
Zváranie - Výroba a realizácia častí technologických celkov. Nedeštruktívne skúšanie (NDT).
www.mavan.sk
Web stránka svetoznámeho výrobcu čerpadiel firmy Grundfos. Prezrite si rôzne typy čerpadiel ako sú obehové, cirkulačné, kalové, alebo ponorné čerpadlá do vrtov. Ponúkame aj domáce vodárne a čerpadlá pre priemyselné aplikácie.
sk.grundfos.com
Laserové gravírovanie a rezanie, výroba suvenírov, pečiatok, štítkov a technického označovania, výroba exkluzívnych vizitiek, reklamných predmetov, upomienkových predmetov.
www.cellas.eu
Experti na stredo- a východoeurópsku produkciu.
www.wesconi.com
Na základě desetiletých zkušeností se zabýváme leštěním tvarových dutin vstřikovacích forem, leštěním drobných nerezových součást i leštěním plastů. Provádíme rotační leštění, přímočaré leštění i ultrazvukové leštění.
www.lesteni-forem.cz
Ponúkame vysokokvalitné kalibre. Česká spoločnosť vám zabezpečí kalibre vyrobené na mieru. Vďaka skladovým zásobám ich môžete mať skutočne rýchlo.
zavitovekalibre.sk
Provádíme pískování dílů a renovace disků kol. Naší prioritou je průmyslové pískování skla a keramiky. Další naše obory jsou mokré a práškové lakování a drobná kovovýroba. Špičkou našeho oboru je renovace dílů a renovace zařízení.
www.reno-tech.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.