Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 29.6.2022. Meniny má Peter Pavol Petra, zajtra Melánia a pozajtra Diana.

Šport, Fitness

Netroof.eu > Šport, Fitness
Sneh.pozri.sk. Aktuálne snehové správy, lyžiarské podmienky, lyžovanie. Denne aktualizované informácie o snehových podmienkach.
sneh.pozri.sk
Akční nabídka rotopedů za zvýhodněné ceny s dopravou po celé ČR zdarma. Informace důležité pro výběr rotopedu a ergometru, rady a tipy pro domácí fitness trénink a cvičení.
www.rotopedy-akcni-nabidka.cz
Denne aktualizované futbalovové spravodajstvo.
www.ofutbale.sk
Tyto stránky mají pomoci všem, kteří se zajímají o BOSU cvičení dovědět se, k čemu tato oblíbená cvičební pomůcka slouží a pro koho je vhodná.
www.bosu-cviceni.cz
Tyto stránky mají pomoci všem, kteří chtějí koupit crossový trenažér získat základní informace důležité pro jejich výběr a použití.
www.crossovy-elipticky-trenazer.cz
Tyto stránky mají pomoci všem, kteří chtějí koupit eliptický trenažér získat základní informace důležité pro jeho výběr a použití.
www.elipticky-trenazer.cz
Dynamický fitness program, ktorý kombinuje prvky aerobiku a latinsko - amerických tancov. Podrobné informácie, videá, diskusia a termíny hodín v mestách Bratislava Ružinov, Levice a Tlmače.
www.zumba-party.sk
Vitajte na stránkach zameraných na online tipovanie, stávkovanie a zábavu v stávkovej kancelárii Sportingbet.U nás nájdete pravidelne aktualizované novinky zo sveta tipovania, pokru a online kasína.Zaručujeme aktuálne informácie o tipovaní.Skúste to!
www.tipovanie.ws
Na tomto webu najdete florbal shop, vybavení pro florbal, florbalové hole, florbalky, florbalové dresy, brankářské vybavení, florbalové míčky. Vše od výrobců: Unihoc, Zone, Salming, Canadien, Exel, Jadberg, Litex.
www.florbalshopik.cz
Plavecká škola Mgr. Markéty Táborské zajišťuje pro předškolní a školní děti celoroční kurzy plavání.
www.plavani-taborska.cz
V našem internetovém obchodě si můžete vybrat jízdní kola z kategorií horská kola, krosová kola, trekingová kola a dětská kola a dále fitness trenažéry.
www.rotopedy-kola.cz
Nabízíme horská kola, trekingová kola a krosová kola, dále pak rotopedy, steppery, cyklotrenažéry, crossové trenažéry, veslovací a běžecké trenažéry.
www.kola-rotopedy.cz
Webportál s užitočnými článkami o bicykloch, technike a lokalitách na Slovensku. Taktiež obsahuje rady, tipy a triky pre váš bicykel
bicykel.6f.sk
Naša škola sa špecializuje na výuku kiteboardingu.Od roku 2004 pôsobíme na ostrove Fuerteventura (Kanárske ostrovy).V roku 2007 sme vytvorili ďalšie kiteboardingové centrum v Brazílii.
www.kite-kurz.sk
Cvičenie na powerplate v Košiciach, masáže
powerplate-kosice.webnode.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.