Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 26.2.2021. Meniny má Viktor, zajtra Alexander a pozajtra Zlatica.

Šport, Fitness

Netroof.eu > Šport, Fitness
Lanové centrum v Trnave ponúka adrenalínový zážitok z lanových prekážok. Množstvo atrakcií pre deti ako napríklad nafukovacie atrakcie, detské lanové prekážky. Ako jediné lanové centrum Vám ponúkame i simuláciu voľného pádu z 13m.
pfy.sk
CestaSNP.sk je portál venovaný Ceste hrdinov SNP.
cestasnp.sk
Profesionálne LED svietidlá Olight a iTP
www.olight.sk
Online predaj vojenského oblečenia a obuvi, výstroje a výzbroje, potrieb pre airsoft, turistiku, kemping a poľovníctvo.
www.commando.sk
Stránky venované tipovaniu cez internet. Popis stávkovej kancelárie Sportingbet, výhody, ponuka, bonusy a promo akcie. Všetky podrobnosti o ponuke nájdete iba tu, jednoducho a prehľadne. Popis dôvodov a rád prečo sa viac oplatí tipovať cez internet.
www.sportsbetting.sk
Predaj doplnkov výživy.
www.bbcenter.sk
Internetový portál so zbraňami, strelivom a ich doplnkami, prehľadne rozdelený do kategórií. Možnosť registrácie a pridávanie inzerátov návštevníkmi zdarma.
zbrane-a-strelivo.armybazar.eu/cz/
Snowboard komplet web Vám poskytuje informace pro výběr snowboardu. Pokud na snowboardu začínáte a chcete pořídit svůj první snowboard komplet, pak zde naleznete užitečné technické informace, které vám pomohou při výběru.
www.snowboard-komplet.eu
Kontinentálna hokejová liga
slovakkhl.sk
Ubytovanie v apartmáne, ktorý sa nachádza v apartmánovom dome v lyžiarskom stredisku Skalka pri Kremnici. Dom je prepojený s Relax – centrom ( športová hala, squash, Bowling, posilňovňa, bazén, sauny.
www.skalkaubytovanie.sk
Fitness centrum výhradne pre ženy. Unikátna kombinácia aerobného cvičenia a posilňovania. Cvičenie u nás zrýchľuje metabolizmus, znižuje nadváhu a efektívne spevňuje postavu. Akýkoľvek vek, váha a kondícia nie sú prekážkou.
www.womenline.sk
Magazín o lyžovanie v Európe. Recence lyžiarskych stredísk v Česku, Taliansku, Rakúsku, Švajčiarsku, Francúzsku a na slovenské.
www.dobrelyzovanie.sk
Zumba Fitness CZ - Zumba je populární fitness cvičení, žhavé jak pravá jihoamerická párty. Vendula Kořínková a její Zumba Fitness CZ ve spolupráci se špičkovými instruktory z ČR i zahraničí patří k tomu nejlepšímu, co v ČR zumba nabízí.
www.zumbafitness.cz
Fitness shop, kulturistika - Muskulvit.sk
www.muskulvit.sk
Snowboard shop a Skateshop - Snowboardy, viazania, topánky, oblečenie, showboard komplety, helmy, chrániče a ďalšie vybavenie pre snowboarding za perfektné ceny.
www.snowboard-zezula.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.