Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 26.10.2020. Meniny má Demeter, zajtra Sabína a pozajtra Dobromila.

Šport, Fitness

Netroof.eu > Šport, Fitness
Majstrovstvá sveta v ľadovom hokeji v roku 2013 - aktuálny program MS, výsledky zápasov a tabuľky.
msvhokeji2013.comyr.com
Náš web se zabývá tématikou takzvaného nádechového potápění, ve světě známého více jako freediving. Nádechové potápění je potápění bez dýchacího přístroje.
www.svetpodvodou.cz
Recenzia slovenskej stávkovej kancelárie Doxxbet. Doxxbet patrí k najlepším poskytovateľom internetových stávok. Pri registrácii ponúkajú skvelé bonusy. Tipovanie cez mobil patrí už k štandardom.
www.stavkove-kancelarie.eu/doxxbet.html
Recenzia stávkovej kancelárie Bwin.Bwin je jedna z najznámejších stávkových kancelárií v Európe. Tipovanie s Bwin-om je jednoduché, rýchle a prehľadné.Samozrejmosťou je slovenká podpora.Výborné kurzy.
www.stavkove-kancelarie.eu/bwin.html
Doležité informácie o kreatíne, doplnku výživy, ktorý využívaju najmä športovci pre zvýšenie sily, nárast svalovej hmoty a lepšiu regeneráciu.
kreatin.sk
Kompletné informácie o španielskom futbalovom klube Real Madrid. Prvý oficiálny slovenský fanklub La Pena Madridista de Eslovaquia.
halamadrid.sk
Jsme sdružení zabývající se adrenalinovými sporty, tandemovými seskoky,výcvikem parašutismu. Připravujeme kurzy, nejrůznější kulturní akce, expedice a setkání pro naše členy i širokou veřejnost. Dokážeme Vám zprostředkovat neuvěřitelné zážitky.
www.lsd-trip.cz
informačný portál o NHL, na ktorom nájdete NHL výsledky, NHL štatistiky, NHL tabuľky, články o NHL, informácie o Slovákoch v NHL.
www.nhl.sk
Výsledky live - Online výsledky, live score
www.vysledky-live.sk
Štýlový hotel priamo na zjazdovke v lyžiarskom stredisku Jasná Nízke Tatry v nadmorskej výške 1200 m s vlastným wellness centrom a lyžiarskou školou.
www.druzbahotel.sk/sk/
DYC Marína - parkovisko pre lode, vodné športy a úžasný relax v Čunove a Rusovciach. Raj pre milovníkov vodných športov a pohodových ľudí.
www.dycmarina.sk
< Predošlá 1 ... 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.