Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.4.2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel a pozajtra Ervín.

Šport, Fitness

Netroof.eu > Šport, Fitness
Verejná diskusia pre všetkých futbalových hráčov, fanúšikov a trénerov spred televízorov.
www.futbalforum.sk
Tyto stránky mají pomoci všem, kteří chtějí koupit cyklotrenažér získat základní informace důležité pro jeho výběr a použití.
www.cyklotrenazer.cz
Informace o eliptických trenažérech. Rady, jak vybrat vhodný trenažér a jak na něm správně na cvičit dle druhu zátěže a tréninku. Trenažéry značek Kettler, Bremshey, FINNLO, Landfit a dalších.
www.elipticke-trenazery.cz
Informace o ellipticalech a domácím kondičním tréninku. Návod na správné cvičení a praktické rady pro výběr ellipticalu.
www.elliptical.cz
Pri výbere snowboardu je dôležitá výška vašej postavy, vaša hmotnosť, veľkosť vášho chodidla, štýl jazdy a pokročilosť v jazdení na snowboardu.
www.snowboardy.blogspot.com
Podrobný popis stávkovej kancelárie Sportingbet, ako vkladať a vyberať peniaze,popis výhod prečo stávkovať v Sportingbet.Možnosti stávkovania v Sportingbet,popis kasína,poker herne a popis ako sa registrovať a získať bonus.Veľmi prehľadne spracované.
www.stavkove-kancelarie.eu/sportingbet.html
Organizácia Kokolondovo vznikla ako školský projekt. Jej snahou je vytváranie záujmových volejbalových krúžkov pre deti a mládež. Ponúka aktuálne informácie zo sveta slovenského i zahraničného volejbalu.
www.kokolondovovolejbal.ic.cz
Rafting v areáli vodného slalomu, rafting na rieke Belá a ubytovanie na Liptove.
www.raftingliptov.sk
Cykloturistika na Liptove trasy, cykloobchody a ubytovanie na Liptove.
www.cykloliptov.sk
Tandemový zoskok ako liek! Antidepresívum Adrenalín 3000 podávaný výskokom do voľného pádu.
www.padaj.sk
Nabízíme vám dovolenou a víkendové pobyty s aerobikem pro ženy zaměřené na formování postavy, relaxaci a zábavu. Nabízíme aerobik, aqua aerobic, bříšní tance, step, spinning, indoor cycling, zdravotní cvičení, kosmetika i masáže.
www.aerobik.cz
Stávková kancelária Sportingbet teraz ponúka jedinečnú možnosť pridať sa do klubu tipérov,získať tak každý mesiac skvelé ceny.Spôsobov ako hrať a získať body je mnoho,vrátane tipovania na výsledok pred zápasom aj počas zápasu. Otvorte si účet.
www.sportsbetting.sk/stavkova-kancelaria.html
V našem internetovém obchodě si můžete koupit kulečník (billiard i karambol), stolní fotbal nebo stolní tenis za velmi příznivou cenu a v profesionální kvalitě.
www.kulecnik-shop.cz
Nabízíme fitness trenažéry, rotopedy, crossové trenažéry, posilovací stroje, posilovací lavice, veslovací trenažéry, dětská kola, horská kola, crossový kola, běžecké lyže, sjezdové lyže, snowboardy, čtyřkolky, elektrokola, skútry a čtyřkolky.
www.rotkol.cz
V našem internetovém obchodě si můžete vybrat jízdní kola z kategorií horská kola a krosová kola.
www.fitness-dieta.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.