Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 29.6.2022. Meniny má Peter Pavol Petra, zajtra Melánia a pozajtra Diana.

Šport, Fitness

Netroof.eu > Šport, Fitness
Ponúkame tandemové zoskoky s profesionálmi v Baratislave. Tandemové zoskoky z výšky 4000 m sú originálnym darčekom pre firmy i jednotlivcov. Tandemové zoskoky Kunovice, tandemový zoskok Bratislava. Tandemový zoskok - zážitok na ktorý sa nazabúda.
www.skysport.sk
EPO - holografické balančné náramky nielen pre športovcov. Lepšia stabilita, výkon, pružnosť, regenerácia.
www.epo-naramky.cz
Trampolíny levně - Úvodní stránka
www.trampoliny-levne.cz
Ľudské telo je vyvinuté k pohybu a aktivite. Po tisícročia žil človek v podmienkach, kedy náročná telesná činnosť znamenala prežitie. Dnešný sedavý spôsob života telu neprospieva a čoskoro sa na ňom nepriaznivo prejaví.
www.hubnuti-cvicenim.com
Kurz tvárovej gymnastiky – Pull a Face na dosiahnutie sviežeho a mladistvého vzhľadu tváre krku a dekoltu.
www.pullface.eu
Kite kurzy - Kite4fun - kiteboarding, snowkiting
www.kite-kurzy.com
Katalóg osobných trénerov a fitnesscentier
www.fitnesskatalog.eu
Najväčšia predajňa jazdeného lyžiarskeho výstroja na Slovensku. Náš bazár ponúka stovky lyží a iného zimného výstroja, pre dospelých, deti a juniorov. Najširší sortiment tovaru si je možné aj požičať.
www.zimnyoutlet.sk
Bombasport.cz - Specialista na značkové sportovní oblečení a sportovní potřeby. V našem sortimentu naleznete přes 25000 položek světových značek Nike, Adidas, Londsdale a další.
www.bombasport.cz
Stávková kancelária BWIN Vám ponúka mnoho možností tipovania na športové aj nešportové podujatia.Počas top podujatí môžete podávať svoje tipy aj LIVE.
www.tipovanie-online.eu/stavkova-kancelaria.html
Slovenská stávková kancelária DOXXbet Vám prináša to najlepšie stávkovanie cez internet.Stránka stávkovanie-tipovnaie.eu Vám popíše dôvody prečo tipovať cez internet so stávkovou kanceláriou DOXXbet.Hodnotné rady nájdete len tu.Výhra znamená DOXXbet.
www.stavkovanie-tipovanie.eu
Stávková spoločnosť DOXXbet ponúka stávkovanie na všetky možné podujatia z oblasti športu ale ponúka aj možnosť stávkovať na nešportové podujatia akými je napríklad Superstar. Nepremeškajte výhody ktoré DOXXbet ponúka a registrujte sa hneď.
www.stavkovaspolocnost.eu/doxxbetstavkovanie.html
Bodybuilding forum - kulturistika & fitness, powerlifting, bojové športy, jedálničky, tréningové plány, doplnky výživy, strongman, súťaže.
www.posilovani.net
Riecky Relax & Fitness je moderné fitness centrum, ktoré Vám okrem špičkovo vybavenej posilňovne umožňuje vybrať si aj rôzne skupinové cvičenia alebo individuálne cvičenia s osobným trénerom.
riecky.eu
Foretfishing.cz - nabízíme kompletního vybavení pro rybolov, navijáky, pruty, tubusy na pruty, signalizátory, swingery, silony, podběráky, echoloty. Skvělé ceny, dodání zboží do 48 hodin.
www.foretfishing.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.