Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 12.12.2019. Meniny má Otília, zajtra Lucia a pozajtra Branislava Bronislava.

Software

Portál pro CAD programy - články, návody, odkazy, eshop. Novinky o AutoCAD, IntelliCAD, Rhino a dalších 2D a 3D CAD programech.
cadzone.cz
Internetový obchod www.czsoft.cz se specializuje na prodej software předních světových výrobců. V nabídce najdete software gigantů jako jsou například Adobe, Microsoft, Corel a dalších.
www.czsoft.cz
Kompletní řešení GIS a dálkového průzkumu Země, mapové servery na míru, WMS, tvorba map, prodej geodat.
www.giscom.cz
Správa dokumentů ve Smart Share ECM umožňuje více než Document Management System DMS. Správa obsahu smluv, dokumentace, formulářů a předloh s inteligentním vyhledáváním, správa dat, projektů i firemních procesů šetří spoustu Vašeho času.
www.smartshare.cz
Hľadáte nástroj na rýchlu a pohodlnú fakturáciu? Fakturujte efektívne cez internet s nástrojom Faktura Online. Ušetríte čas aj peniaze.
www.fakturaonline.sk
Najlepší antivírus - TrustPort Antivirus, Internet Protection a Total Security 2011. Trojica produktov od základnej po kompletnú ochranu počítača.
najlepsi-antivirus.eu
Aplikace pro práci nad daty katastru nemovitostí
www.real-soft.cz
4M CAD je profesionálny CAD program za nízku cenu pre technické odbory. K dispozícii sú tiež nadstavby pre elektro, zdravotechniku, vykurovanie, architektonický program IDEA, či funkčné nadstavby tretích strán.
www.4mcad.sk
Automatizácia, integrácia a optimalizácia podnikových procesov overeným BPM riešením.
www.east-gate.eu
Tvorba a správa formulárov online
www.gform.sk
Pojem najlepší antivírus skrýva mnohé kategórie, ktoré sa dajú posudzovať. Na našej stránke sa pozrieme na to, ktorý antivírus môže byť najlepší pre vaše potreby. Zbytočne neriskujte a zvoľte dobre!
naj-antivirus.sk
Počítače už dávno nie sú jediným cieľom škodlivého softvéru. Vírusy a iné škodlivé systémy čoraz viac napadajú aj mobilné zariadenia - napríklad telefóny a tablety. Naša stránka vám pomôže v ochrane pred nimi.
mobile-antivirus.sk
Software Finta je jednoduše ovladatelný a je navržen tak, aby splňoval co nejvíc požadavků uživatelů. Dělí se na pokladní systémy, restaurační, etiketovací a expediční systémy. Zjednoduší a zpříjemní Vaši práci.
www.finta.cz
Pre mnohé firmy, ale aj jednotlivcov, sú dáta, ktoré ukladajú na svojich počítačoch, kritické. Mali by ste ich preto chrániť zodpovedne a tak, aby sa k nim nedostali nepovolané osoby.
data-protection.sk
Helpdesk
www.taskpool.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.