Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 4.7.2022. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod a pozajtra Patrik Patrícia.

Školenia, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy > Školenia, Kurzy
ecdl advanced testovanie certifikaty preklady teliancina rustina anglictina
www.itgamma.sk
Práca pre opatrovateľky v Rakúsku,Nemecku. Opatrovateľské kurzy,kurzy nemčiny pre opatrovateľky,doprava,preklady,vrátenie daní.
www.vavslovakia.sk
Akreditované opatrovateľské kurzy - kvalitne, rýchlo len 24 dní, už od 179 EUR, certifikát v Sj a Nj.Aj vo vašom meste.
www.opatrovatelskykurz.com
Kurz prvej pomoci pre Vás! Bezkonkurenčne profesionálne, rýchlo a za super cenu! Kvalitné kurzy prvej pomoci pripravené pre Vás
www.kurzprvejpomoci.sk
Centrum služeb pro podnikání s.r.o. nabízí certifikované i akreditované kurzy účetnictví, daní a mezd, managementu, kreativní a počítačové kurzy a v neposlední řadě také kurzy anglického jazyka. Kurzy se konají v Praze 2 a v centru Brna.
www.vzdelavacikurz.eu
Jazyková škola, jazykové kurzy i firemní výuka
www.teburg.cz
Špecializované centrum na výučbu anglického jazyka. Kurzy angličtiny pre deti a dospelých, individuálna a firemná výučba, príprava na maturitu.
www.adept.sk
Kurz vaření, mexické, argentinské, španělské recepty, tradiční jídla, vaření
www.cocinarivero.cz
Jazyková škola Rybička Praha ponúka už niekoľko rokov kvalitnú výučbu cudzích jazykov pre deti od 3 do 18 rokov a pre dospelých. Výučba angličtiny, výučba francúzštiny a španielčiny v našej jazykovej škole prebieha v skupinkách po šiestich žiakoch.
www.skolarybicka.cz
Jazyková škola Náchod – pomaturitní studium jazyků
www.pastime.cz
Kurzy vaření Praha - Presto škola vaření - nejoblíbenější kurzy vaření v Praze, které Vás naučí profesionálně vařit. Vyberte si z široké nabídky kuchařských kurzů. Nabízíme i dárkové poukazy.
www.kurzyvareni.cz
Jsme soukromá jazyková škola v Brně, v naší nabídce naleznete přípravné kurzy ke zkouškám, kurzy pro učitele angličtiny, firemní a individuální výuka, kurzy pro děti a mládež, kurzy pro dospělé, pomaturitní studium.
www.ilcbrno.cz
Novinka: Kreatívna manažérka: cyklus školení pre ženy manažérky a podnikateľky individuálne konzultácie a poradenstvo, odblokovanie stresu metódou One Brain, posilnenie vnútornej stability, rozvoj osobného potenciálu, rozvoj kreativity.
kreativia.sk
Stránka o angličtine a jej štúdiu. Prečítajte si, ako a prečo sa učiť anglicky, a tiež prečo sa toho vôbec nebáť. Takisto sa dozviete, ako angličtinu zvládajú ostatní.
anglictina-kurzy.sk
Lingua Centrum jazyková škola
www.lingua-centrum.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.