Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Školenia, Kurzy

Netroof.eu > Vzdelávanie, Kurzy > Školenia, Kurzy
Škola varenia pre každého. Kurzy varenia, firemné akcie, súkromné oslavy, varenie s deťmi, obchod s ingredienciami. Ale hlavne zábava a poznávanie - to je Chefparade!
www.chefparade.sk
Elektronický prekladový slovník - jazykový prekladač - umožňuje obojsmerný preklad slovenského slova do/z niektorého zo svetových jazykov a tiež medzi jazykmi navzájom.
www.engros.sk
IT Academy organizuje počítačové kurzy a školenia. Zaoberá sa vzdelávaním, vývojom a výskumom v oblasti informačných technológií.
www.it-academy.sk
Jazyková škola IN ponúka jazykové kurzy pre deti aj dospelých. Naša jazyková škola momentálne ponúka tieto jazyky: angličtina, taliančina, nemčina, francúzština, španielčina a latinčina.
jazykovaskolain.sk
Zážitkové, tvorivo- experimentálne kurzy kreslenia, malovania, výtvarných techník, kurzy olejomalby, akrylu, akvarelu pre dospelých, Príprava na prijímacie skúšky, Teambuildingové, kreatívne akcie a eventy pre firmy.
www.vytfit.sk
Vyberte si z více než 10 typů kurzů angličtiny. Výuka probíhá po celý rok v centru Prahy. Kurzy angličtiny se konají v malých skupinkách, kde každému Vašemu dotazu věnuje zkušený lektor pozornost.
www.kurzanglictiny.eu
Počítačové školenia a kurzy grafiky na počítači. Pre začínajúcich aj pokročilých, pre grafikov, fotografov, dtp-ákov. Corel Draw, Adobe Photoshop, Adobe Indesign...
www.skolenia.retouch.sk
Smartacademy.sk organizuje intenzívne denné, večerné aj víkendové IT školenia pre každého.
www.smartacademy.sk
World Oxford Coaching Centre of Slovak
www.woccs.com
"Kurzy nemčiny pre prácu opatrovateliek v zahraničí,špeciálne zamerané pre uchádzačov o prácu v Rakúsku, Nemecku.Vysoká kvalita výuky, výborné ceny kurzov. "
www.vavslovakia.sk/kurz-nemciny-pre-opatrovatelky
Towers Consulting je vzdelávacia a poradenská spoločnosť.
www.towers.sk
Eshop ponúka služby v oblasti fotografie a fotodarčekov.
www.vyhodne.sk
Paraškola Impact nabízí tandemový seskok padákem ze 4 km, výcvik AFF, seskoky padákem na křídlech falcon, letání ve větrném tunelu, pokračovací kurzy a seskoky.
www.paraskolaimpact.cz
Organizovanie masérskych kurzov, terapií a kurzov osobného rozvoja (Dornova metóda, čínske, ayurvédske, thajské, havajské, klasické a športové masáže….Reiki, tarot, numerológia)
www.masaze-kurzy.eu
Online testy z autoskoly, splatkovy system bez navysenia, ... jazdenie s nami je izy
www.drajv.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.