Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 4.12.2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto a pozajtra Mikuláš.

Servisy, Opravy

Největší výrobce vratové a parkovací techniky v libereckém kraji. Od roku 1993 vyrábí a repasuje vrata do v. 10 m., venkovní brány do š. 36 m, oplocení, stavební práce a atypická výroba. Dále opravuje všechny typy zařízení (nejen výrobky Metalo).
www.metalo.cz
Zámečnická pohotovost
www.zamecnictvi.cz
Úklid, úklid domácnosti, úklidové firmy
www.topcleaning.cz
Úklid, úklid domácnosti, úklidové firmy
www.uklid-praha.eu
Společnost Algiz poskytuje BOZP školení pro bezpečnost práce, požární ochranu a její komplexní řešení od projektu, až po zaškolení zaměstnanců. Nabízí také revize hromosvodů a elektrospotřebičů.
www.algiz.cz/revize-elektrickych-plynovych-zarizeni-spotrebicu.html
Úklidové služby, mytí a čištění interiérů aut
www.serviskh.cz
Zajišťujeme kompletní rekonstrukce a instalace slaboproudu, anténní a satelitní systémy EZS, systémy CCTV, elektronická kontrola vstupu, videotelefony a domácí telefony, audio-video technika.
www.dollyservis.cz
Tepovanie kobercov a čistenie áut v regióne Bratislava a okolie
tepovaniebratislava.sk
Služby města Pardubic a.s.
www.smp-pce.cz
S chutí do akcí! Již od roku 2000 pořádáme eventy, firemní akce, konference, sales promotion, teambuildingy, incentivní akce, road show, prezentace výrobků a služeb.
www.eventarena.cz
Sídlíme ve městě Hradec Králové, specializujeme se na řeznické potřeby a nerezové výrobky. Nabízíme nerezové vpustě, nerezové stoly, nerezové zábradlí a veškerý další nerezový sortiment.
www.chladek-nerez.cz
Provádíme deratizace ve městě Hradec Králové, Pardubice a celém Východočeském kraji. Mezi naše další zaměření patří dezinfekce, dezinsekce, ochrana dřeva a vyklízecí práce.
www.asanahk.cz
Poskytujeme veškeré práce související s pneuservisem včetně prodeje pneu a disků. Dále opravujeme v našem autoservisu auta všech značek v hodinové sazbě 300 Kč.
www.pneu-liberec.cz
Predaj IP kamier
www.prodejipkamer.cz
Firma ZIPR s.r.o. sídlí ve městě Kouřim, realizujeme činnosti v oboru vodovody a kanalizace, ale také výkopové práce, prodej písku a doprava kontejnery zahrnující odvoz suti, písku a kameniva.
www.zipr.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.