Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 4.12.2020. Meniny má Barbora, zajtra Oto a pozajtra Mikuláš.

Servisy, Opravy

Čistenie kanalizácií, odtokov, drezov, čistenie dažďových zvodov, čistenie lapačov tukov, TV - monitoring, odfrézovanie usadenín a koreňov v kanalizácii, vytyčovanie kanalizačných trás
www.nonstopkrtkovanie.sk
Predaj a servis českých záhradných traktorov Starjet, Karsit a Wisconsin. Predaj príslušenstva a náhradných dielov.
www.ceske-zahradni-traktory.cz
Čistenie kanalizácií Bratislava, Nitra, Trnava, výhodná cena. Čistenie odtokov, odpadov, septikov, kanalizácie elektromechanickým zariadením.
cistenie-kanalizacie.kanalservis.sk
Instalace Novotný Praha nabízí kromě klasických topenářských a instalačních služeb také nonstop havarijní službu po Praze a okolí. Instalatéři Novotný zajistí čištění kanalizace a odpadů.
www.instalacenovotny.cz
Prepis a digitalizácia VHS videokaziet a kamerových kaziet na DVD. 5 kontaktných miest v SR + zásielková služba.
www.vhsnadvd.sk
Stěhování strojů, opravy strojů
www.absupport.cz
Dámské tričko je vlastně jakousi náhražkou halenek a košil a to náhražkou pohodlnou a neformální. Dámská trička patří mezi oblíbené ženské oblečení vůbec.
www.damske-tricka.cz
Zabýváme se instalací přístupových systémů ( detekce obličeje ), kamerových systémů ( IP systém ) a zabezpečovacích systémů. Dále provádíme elektroinstalace, hromosvody, požární systémy.
www.juvo.cz
Firma W-SERVIS Praha s.r.o. nabízí automaty na kávu, prodejní automaty, mincovníky a náhradní díly k automatům Wittenborg, Necta a Rheavendors. Poskytujeme i pronájem automatů.
www.wservis.cz
Firma Elektroservis Maršálek Brno nabízí především služby pro elektroinstalace. Provádíme veškeré elektroinstalace na nejrůznějších zařízeních včetně poradenství a servisu. Během zhotovení nové elektroinstalace zajistíme i revize elektro.
www.elektroservis-marsalek.com
Jako instalatér působím především v Hradci Králové a okolí, případně v Pardubicích. Zakázky na vzdálenějších místech dle dohody. Víc na http://instalaterhradeckralove.cz
instalaterhradeckralove.cz
Diagnostika strojů Praha – zámečnictví,kovovýroba
www.tompos.cz
Zajišťujeme opravy televizorů LCD, plazma, CRT i LED televize přímo v bytě u zákazníka především ve městě Praha a středočeském kraji. Ne všechny opravy televizorů však lze provést na místě.
www.servis-hill.cz
Ladění a opravy pian, pianin, klavírů a čembal
www.pianoservis.cz
Realizácia prác s plošinou, prenájom vysokozdvižnej plošiny
www.prenajomplosiny.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.