Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 30.6.2022. Meniny má Melánia, zajtra Diana a pozajtra Berta.

Priváty

Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a celé jeho okolie.
www.privatelena.szm.com
Prosiecka dolina na Liptove je jednou z najkrajších dolín na Slovensku
www.prosieckadolina.eu
Privát u Maroša ponúka ubytovanie na súkromí neďaleko centra historického mestečka pod Tatrami Kežmarok v troch samostatných objektoch.
www.ubytovanie-kezmarok.sk
Ubytovanie na Liptove za super ceny
www.privatalenka.sk
Slovenský raj - ubytovanie a turistika v Slovenskom raji. Hotely, penzióny, chaty a privátne ubytovania, ktoré ponúkajú služby v národnom parku.
www.slovensky-raj.org
Penzión sa nachádza v obci Hokovce v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Objekt sa nachádza v tichom prostredí mimo verejných komunikácií s možnosťou parkovania vo dvore.
www.arbos.sk
ubytovanie v priebehu celého roka v samostatnom rodinnom dome v obci Ivachnová v blízkosti (1,5 km) celoročne otvoreného termálneho kúpaliska Thermal Park Bešeňová a lyžiarskeho strediska SkiPark Ružomberok
www.privatuluptakov.sk
Pokud chcete nabídnout byt nebo byty na prodej, zaregistrujte se a Vaše reality se objeví v inzerci desítek realitních serverů.
www.byty-na-prodej.com
Chata Macko ponúka ubytovanie v malebnom prostredí hôr Veľká Rača v turistickej obci Oščadnica. Blízko chaty sa nachádza lyžiarske centrum Snowparadise Veľká Rača.
www.chatamacko.sk
Jedinečné ubytovanie, jedinečná Banská Štiavnica. Ponúkame ubytovanie v absolútnom centre Banskej Štiavnice.
www.apartmanstiavnica.sk
TROGÁR ponúka cenovo výhodné ubytovanie v rodinnom dome v Nitre, blízko OC Max a OC Centro. V ubytovni sú novozrekonštruované sociálne zariadenia, vybavená kuchynka, wifi pripojenie. K dispozícii sú aj parkovacie miesta a letná terasa.
trogar.sk
Rekračný dom v Zuberci v peknom prostredí
www.zuberecubytovanie.sk
UBYTOVANIE V SÚKROMÍ - PRIVÁT Liptovská CHALUPA ŠTEFAN v dedinke Liptovský Ján, Nízke Tatry.
chalupastefan.sk
U nás si nájdu ubytovanie študenti, obchodný cestujúci, robotníci či turisti. Ponúkame ako dlhodobé, tak aj krátkodobé ubytovanie.
www.ubytovna-nitra.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.