Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

Priemysel, Poľnohospodárstvo

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo
Specializujeme se na veškeré nádoby na odpad, prodáváme kontejnery na odpad, koše na psí exkrementy a plastové nebo ocelové koše pro městský mobiliář, dále např. vyklapěče nebo popelnice.
www.pivnicka.eu
Podškubka - Kovovýroba, s.r.o.
www.podskubka-kovovyroba.cz
Díky vysoké kvalitě nabízených materiálů a dobrému obchodně-technickému servisu se snažíme slévárnám nabídnout optimální portfolio výrobků, které umožňuje zajistit výrobu vysoce jakostních odlitků v krátkých dodacích lhůtách.
www.z-model.cz
Naše firma SIRIUS Corporation sídlí ve městě Praha a specializuje se na design a konstrukční práce. Hlavní oblastí na kterou je konstrukční kancelář zaměřena je výroba plastů a uměleckého skla.
www.sirius-corp.cz
JMT solution dodává systémy odsávání spalin, odsávání výfukových plynů, odsávání spalin pro STK, koncovky, hadice, ventilátory, kolejnicové systémy odsávání, centrální a průmyslová odsávací zařízení.
www.jmtechnic.cz
V Čechách a na Slovensku od r. 1996 dodáváme odpařovací kondenzátory, otevřené i uzavřené chladicí věže, hybridní chladicí věže a dále adiabatické chladiče kapalin nebo kondenzátory od firmy B.A.C.
www.baltimore.cz
Poctivá výroba z nerezu zaměřená na nerezové nádoby, potravinářské stroje apod., montáž nerezových potrubí, opravy strojů a další profesionální služby jsou základním předmětem naší činnosti.
www.komon.cz
Materiály a poradenstvo pre výrobu betonárskych a štukatérskych foriem, silikónové formy na vyrobu sviečok, mydla, umeleckú tvorbu, rapid prototyping a modelárstvo.
www.smith-polymers.com
Experti na stredo- a východoeurópsku produkciu.
www.wesconi.com
FÚKANÁ IZOLÁCIA
www.beca.sk
Prodej testovacích strojů a přístrojů
kaitrade.cz
Prvá súkromná plnička technických plynov na Slovensku. Vďaka najnovším technológiám sme schopní plniť kyslík, oxid uhličitý, argón, dusík a akékoľvek zmesi týchto plynov s ohľadom na potreby zákazníka.
ptgas.sk
< Predošlá 1 ... 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.