Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.4.2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel a pozajtra Ervín.

Priemysel, Poľnohospodárstvo

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo
Ponúkame Vám vypracovanie: Odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva, prevádzkového poriadku, havarijného plánu a Programu HACCP
www.enviromanager.sk
Metal Service Centre - IMC Slovakia, s.r.o.
www.hlinikbronz.cz
Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a zabezpečíme kompletní servis hydraulických komponent. Hydraulika na míru, nově i v našem e-shopu.
www.hydroma.cz
Provádíme řezání materiálu za pomocí technologie řezání vodním paprskem. Zajišťujeme mj. dělení materiálu, přesné řezání kovů, řezání kamene a řezání materiálu dalších druhů.
www.fiutsro.eu
Svářečky, svařovací kukly, svařovací dráty, brusné kotouče a mnohou svařovací techniku a pomůcky najdete v našem e-shopu.
www.svarujte.cz
Palivové drevo
www.prodej-drivi.cz
A-Z Stroje spol. s r. o. se specializuje na použité obráběcí stroje, jedná se především o použité soustruhy, použité frézky, použité tvářecí stroje. Zajišťujeme také kovovýrbou.
www.azstroje.cz
Naší specializací je kovovýroba a zámečnické práce, za pomoci nichž zhotovujeme kovové zábradlí, ploty, brány, schody, ploty, vjezdové brány, interiérové doplňky, ocelové konstrukce a další výrobky.
www.kovosubrt.cz
E-shop - bazény, zastrešenie bazénov, vírivé vane, bazénové príslušenstvo | ALBIXON a.s.
www.bazeny.cz
Výroba obalů, krabic, kartonů, přeložek, vík z vlnitých lepenek včetně potisku Výroba přikrývek, polštářů, povlečení z vlny a dutého vlákna Výroba kuchyní a dřevěných výrobků z masivu a lamina.
www.kvd.cz
Firma provádí chemicko-tepelné úpravy kovů, carbonitrooxidace ARCOR, pro různá odvětví strojírenského průmyslu. Značná část našich služeb v PÚ je pro automobilový průmysl. Certifikace ISO/TS 16949.
www.katringplus.cz
LUR-KOVO Zacpálek s.r.o.
www.lur.cz
Vyrábíme a prodáváme kontejnery v jakýchkoli velikostech, druzích, tvarech a pro různé nosiče (Avia, Abroll, Liaz, Iveco, Mercedes atd.). Vyrábí kontejnery na míru.
www.kontejnery-prodej.cz
MetalCentrum - hutní materiály, velkoobchod i kusový prodej
www.metalcentrum.cz
Vyrábíme dřevěná okna špaletová, eurookna a vnitřní a vchodové dveře, zimní zahrady, pergoly, altány, nábytek. Zpracováváme široké spektrum materiálů. Vyrábíme z masivních dřevin tuzemských i exotických, dýhovaných i laminovaných desek.
www.truhlarstvi-doubek.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.