Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 22.11.2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement a pozajtra Emília.

Priemysel, Poľnohospodárstvo

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo
Predaj a servis baliacej a zošívacej techniky, projekcia a dodávky baliacich liniek značiek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultačná činnosť v oblasti balenia.
www.kuda-packaging.com
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov JOSEF KIHLBERG AB a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.josef-kihlberg.sk
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov MEZGER GmbH a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.mezger.sk
Dodáváme lana, řetězy, vázací prostředky. Náš kompletní sortiment obsahuje ocelová lana, vázací lana, vysokopevnostní řetězy, lesnické řetězy, sněhové řetězy textilní popruhy a upínací popruhy.
www.monteco.cz
Práca vo Viedni je jedinečnou príležitosťou, ako rozšíriť svoje znalosti jazyka aj skúseností. Čo od tejto práce čakať a ako si ju zariadiť? Informácie o možnotech práce vo Viedni môžete získať na našom webe.
pracavoviedni.com
Provádíme třískové obrábění kovů (soustružení, broušení, frézování, práce na horizontce). Obrábění kovů a další služby poskytujeme bez ohledu na technologii a zpracování materiálu. Mezi naše činnosti patří také zámečnické práce, výroba dispergátorů.
www.sipkladno.cz
Dostupnost anglického oblečení, které hýbe světem, je již dnes dostupné pro každého potencionálního zákazníka, který má o tento druh zboží zájem. Kolekce značek Umbro, Everlast, Lonsdale.
www.obleceni-z-anglie.cz
Vyrábíme na základě technického výkresu, vzorového kusu, ale i podle ústního či písemného návrhu. Obrábíme ocel, dural, bronz, mosaz, měď, litina, plasty. CNC obrábění na profesionálním číslicově řízeném soustruhu TORNADO T4 bez poháněných nástrojů.
www.kovokachlik.cz
Výprodeje se stávají koloritem dnešní doby. Krizí způsobená nadprodukce zboží – mezi které patří i plavky.
www.vyprodej-plavek.cz
Kovovýroba – cnc obrábění, výroba z nerezu
www.tess-cz.cz
Těsnění a mechanické uspávky
www.rotatech.cz
Firma Trido s.r.o. vyrábí a prodává garážová vrata, automatické dveře, pohony vrat, průmyslová vrata a pohony vrat. Teší se na Vás profesionální tým pracovníků, který Vám pomůže při výběru toho nejvhodnějšího řešení k Vaší maximální spokojenosti.
www.trido.cz
Ponúkame Vám vypracovanie: Odpadového hospodárstva, vodného hospodárstva, prevádzkového poriadku, havarijného plánu a Programu HACCP
www.enviromanager.sk
Metal Service Centre - IMC Slovakia, s.r.o.
www.hlinikbronz.cz
Vyrábíme typově různé hydraulické agregáty s elektronickým ovládáním a zabezpečíme kompletní servis hydraulických komponent. Hydraulika na míru, nově i v našem e-shopu.
www.hydroma.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.