Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 19.4.2021. Meniny má Jela, zajtra Marcel a pozajtra Ervín.

Priemysel, Poľnohospodárstvo

Netroof.eu > Priemysel, Poľnohospodárstvo
Paletové vozíky
www.paletovevoziky.wz.cz
Prodáváme palivové dřevo z tvrdých dřevin, obkladové palubky ze severského smrku a borovice a stavební řezivo. Pro velkoodběratele poskytujeme zajímavé slevy.
www.drevodiskont.cz
Výroba, predaj, oprava, servis: priemyselné práčky, žehliče, žehliace lisy, sušiče, mangle, odstredivky. Vybavenie na kľúč: priemyselné práčovne a čistiarne vrátane poradensvtí a projektu
www.pradelenska-zarizeni.cz
Predaj a servis baliacej a zošívacej techniky, projekcia a dodávky baliacich liniek značiek JOSEF KIHLBERG a MEZGER, konzultačná činnosť v oblasti balenia.
www.kuda-packaging.com
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov JOSEF KIHLBERG AB a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.josef-kihlberg.sk
Predaj a servis sponkovačiek a zošívačiek kartónov MEZGER GmbH a originálnych spôn do sponkovačiek a spôn pre uzatvárače škatúľ. Automatizácia uzatvárania a zošívania. Predaj náhradných dielov na sponkovačky.
www.mezger.sk
Dodáváme lana, řetězy, vázací prostředky. Náš kompletní sortiment obsahuje ocelová lana, vázací lana, vysokopevnostní řetězy, lesnické řetězy, sněhové řetězy textilní popruhy a upínací popruhy.
www.monteco.cz
Práca vo Viedni je jedinečnou príležitosťou, ako rozšíriť svoje znalosti jazyka aj skúseností. Čo od tejto práce čakať a ako si ju zariadiť? Informácie o možnotech práce vo Viedni môžete získať na našom webe.
pracavoviedni.com
Provádíme třískové obrábění kovů (soustružení, broušení, frézování, práce na horizontce). Obrábění kovů a další služby poskytujeme bez ohledu na technologii a zpracování materiálu. Mezi naše činnosti patří také zámečnické práce, výroba dispergátorů.
www.sipkladno.cz
Dostupnost anglického oblečení, které hýbe světem, je již dnes dostupné pro každého potencionálního zákazníka, který má o tento druh zboží zájem. Kolekce značek Umbro, Everlast, Lonsdale.
www.obleceni-z-anglie.cz
Vyrábíme na základě technického výkresu, vzorového kusu, ale i podle ústního či písemného návrhu. Obrábíme ocel, dural, bronz, mosaz, měď, litina, plasty. CNC obrábění na profesionálním číslicově řízeném soustruhu TORNADO T4 bez poháněných nástrojů.
www.kovokachlik.cz
Výprodeje se stávají koloritem dnešní doby. Krizí způsobená nadprodukce zboží – mezi které patří i plavky.
www.vyprodej-plavek.cz
Kovovýroba – cnc obrábění, výroba z nerezu
www.tess-cz.cz
Těsnění a mechanické uspávky
www.rotatech.cz
Firma Trido s.r.o. vyrábí a prodává garážová vrata, automatické dveře, pohony vrat, průmyslová vrata a pohony vrat. Teší se na Vás profesionální tým pracovníků, který Vám pomůže při výběru toho nejvhodnějšího řešení k Vaší maximální spokojenosti.
www.trido.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.