Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 23.7.2019. Meniny má Oľga, zajtra Vladimír a pozajtra Jakub.

Internet, Počítače

Netroof.eu > Internet, Počítače
Kengura.sk - efektívna prezentácia pre Vašu firmu. Kengura osloví zákazníkov za Vás. Dopyty, ponuky, firmy, práca, inzercia, reklama, vizitky, katalógy firiem, požiadavky
www.kengura.sk
Tvorba originálnych www stránok a online aplikácií, e-marketing, správa sietí, webhosting.
www.oncare.eu
Notebooky Toshiba rady Satellite, Satellite Pro, Tecra, Qosmio, Portégé, Folio.
www.toshiba-shop.sk
Opravy a servis počítačov pre firmy a domácnosti. Inštalovanie softwaru a ovládačov. Odstránenie vírusov z PC a zálohovanie dát. Predaj nových počítačov a príslušenstva.
www.pcservis.rbtrade.sk
Poskytujeme riešenia v oblasti spracovania počítačových a reklamných služieb, budovania webových stránok, informačných systémov a ich ďalšieho využívania v rámci konkrétnych funkčných oblastí firiem.
www.kellly.sk
otebooky a počítače, LCD monitory, príslušenstvo - nové, demo, repasované a krátkodobo používané značiek HP, COMPAQ, DELL, IBM, SONY, SAMSUNG, TOSHIBA, FUJITSU SIEMENS, EIZO, LG.
www.repascomp.sk
Predaj a montáž značkových infrasáun
sk.grand-de-luxe.cz
Internetová agentúra Guerillaz ponúka predovšetkým riešenia v oblasti internetu - tvorba web stránok, webdesign, reklama na internete. Kreatívne riešenia uplatňujeme aj v oblasti grafiky a fotografie.
www.guerillaz.sk
counter strike 1.6
zakalenezraky.com/news.php
Sťahujte HIP-HOP úplne zdarma. Databáza HIP-HOPovej hudby. Nenašli ste pesničku ktorú potrebujete - pošlite nám názov pesničky a nájdeme ju za vás úplne zdarma.
www.rapultimate.com
Pomocou nášho webu môžete jednoducho a rýchlo zistiť IP adresu počítača. Pre zistenie IP adresy stačí navštíviť web a vaša IP adresa sa vám ukáže na obrazovke. Okrem zistenia IP adresy web ponúka aj zistenie vášho hostname a iných informácií.
zistenie-ip-adresy.wz.cz
Mahjong hry patrí v súčasnosti medzi najpopulárnejšie typ hier. Pričom sú radené medzi logické hry. Mnoho ľudí si na Mahjong hrách obľúbilo hlavne jednoduchosť princípu hry a pritom obtiažnosť ich dokončenie.
mahjonghry.sk
Prodej her a herního příslušenství. Specialisté na PC hry, PS2, hry na PS3, Sony PSP, Xbox 360 a Wii. Skladem obrovské množstvý her a herního příslušenství, které zasíláme v den přijetí objednávky.
www.supergamer.cz
Hranie už nie je iba doménou chlapcov, a preto sa tvorcovia hier snažia vytvoriť hry špeciálne pre dievčatá. Do tejto kategórie potom iste patrí aj Hannah Montana hry, ktoré ťažia z obľuby známeho detského seriálu.
hannahmontanahry.com
Transformers hry sú určené najmä pre fanúšikov populárnych hračiek transformers alebo filmovej trilógie. V transformers hrách sa rovnako ako vo filme ocitnete vo svete, kde proti sebe bojujú Autoboti a Deceptikoni.
transformershry.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.