Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 22.11.2017. Meniny má Cecília, zajtra Klement a pozajtra Emília.

Elektronika, Komunikácia

Netroof.eu > Elektronika, Komunikácia
Prehlad a porovnanie mobilnych telefonov. Najrychlejsie a najdetailnejsie porovnanie. Katalog mobilov. Vyhladavanie mobilov podla parametrov.
mobil-portal.sk
Ponúkame kvalitné, lacné, krátko používané aj repasované notebooky, počítače, LCD monitory, tlačiarne a inú výpočtovú techniku za výhodnú cenu so zárukou 24 mesiacov. V ponuke iPhony a ReNew notebooky. V "kamenných" predajniach možný osobný odber.
www.lacne-notebooky-pc.sk
Riadenie krokových motorov, plný krok, polovicný krok
krokove-motory.webnode.sk
Java hry, obrázky, animácie, témy a programy pre mobily.
webmobile.wz.cz
Prva.sk - internetová nákupná zóna. Prezrite si novinky, akcie, bestsellery v kategóriach: počítače, čierna a biela technika,
www.prva.sk
Distribúcia a predaj náplní do tlačiarní. Cartridge, tonery, atramenty a plniace sady pre atramentové, laserové tlačiarne a kopírky značiek HP, CANON, LEXMARK, BROTHER a iné.
www.naplnedotlaciarni.sk
predaj repasovaných a originálnych tonerov a injektov do tlačiarní
www.inktech.eu
Internetový obchod KytarováKomba.cz nabízí kytary, kytarová komba, hudební aparatury, zesilovače, efektové krabičky, multiefekty a procesory pro kytaristy.
www.kytarovakomba.cz
Handheld Electronic Dictionaries and Translators
www.ectaco.cz
Profesionálna tvorba web-stránok, optimalizácia pre vyhľadávače (SEO) a mnoho ďalších služieb. K tomu odborné články z oblasti biznisu, internetovej tvorby a práce s počítačom.
tvorim.net
iPad - info + súťaž o 2xiPad + skúsenosti pre budúcich ale aj súčasných užívateľov tabletov budúcnosti.
ipad.ic.cz
Společnost Nintendo uvádí na trh novou variantu herní konzole Nintendo DSi pod názvem Nintendo DSi XL která se svými rozměry stává největším herním handheldem na trhu. Hardwarová funkčnost i softwarové vybavení zůstává prakticky totožné.
www.nintendo-dsi-xl.cz
Společnost TECHENERGO se specializuje na velkoobchodní světový prodej elektronických zažíření a komponentů pro domovní elektroinstalace a energetický průmysl. Poskytujeme rychlé a efektivní dodávky na specifické projekty.
www.techenergo.net/k480-low-voltage-abb-ac31
Informácie, novinky a vidá o operačnom systéme vyvíjaný microsoftom - windows 8. Na stránke sa dočítate najnovšie dohady o tom kedy bude windows 8 uvedený na trh.
www.windows8.sk
česká fanstránka jednoho z nejlepších mobilních telefonů s dotykovým displayem na trhu - LG KM900 Arena
lgarena.czechpage.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.