Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Diskusné fóra

Sexuologická, urologická a gynekologická poradňa.
poradna.bloghosting.sk
Diskusné fórum pre podnikateľov. Podnikanie, dane a odvody, účtovníctvom, obchodné dokumenty,
www.bizforum.sk
Odpovede na otázky z IT oblasti. Development web stránky, programovanie, tvorba dizajnu a úprava grafických prvkov, kancelárske programy. Riešenia HTML, PHP, Javascript a CSS, funkcie MS Excel a Word. Chcete sa niečo spýtať ?
www.answertabs.com
Novinky, diskusné fórum k CAD produktom, utility, CAD bloky a tisíce tipov a trikov pre AutoCAD, LT, Inventor, Revit a ďalšie produkty firmy Autodesk.
www.cadforum.cz
War4u.sk warez forum kde je mozne stiahnut si, hudbu , filmy , hry , programy , porno , aplikacie hry do mobilu... Nutna je len minutova registracia noveho uctu aby ste mohli zacat zo stahovanim suborov
War4u.sk
Psy
Kynologycké fórum o psoch - odborné rady pri výchove a výcviku psa či šteniatka. Veterinárna poradňa, diskusia k jednotlivým plemenám psov.
www.havko.sk
Tvorba a webdesing stránok na Slovensku. Vstúpte aj vy cez našu bránu do sveta neobmedzenej reklamy. Množstvo súťaží o vecné ceny, takmer žiadna otravujúca reklama, bezplatné.
nasweb.sk
Fórum, diskusia o aktuálnych témach, dianí a udalostiach. Diskusné fórum pre všetkých, fórum kde sa môžete podeliť o Vaše názory a skúsenosti.
forum.pozri.sk
Slovenské Renault fórum je diskusné fórum o automobiloch značky Renault. Ak máte problém s vašim autom alebo sa chcete podeliť o svoje skúsenosti, tak toto fórum je stvorené práve pre vás.Pridajte sa do slovenskej Renault komunity.
www.renaultforum.sk
Verejná diskusia pre všetkých futbalových hráčov, fanúšikov a trénerov spred televízorov.
www.futbalforum.sk
Forum hrier travian, travianer, imperion. Tiež aj forum ligy galaxy2 pôsobiacej na imperion.sk.
www.forum.kexo.eu
Komunitný portál, ktorý pomáha odpovedať na otázky z rôznych oborov.
www.odpovede.sk
Ďalšia strana najmodernejších komunít na Slovensku! Rozvíjame Vaše digitálne poznanie...
www.apokalypto.crew.sk
Reply.sk je internetový portál komunity ľudí pre vzájomné zdieľanie vedomostí a informácií a ich následné vyhodnocovanie pre čo najrelevantnejšie vyhľadávané výsledky.
reply.sk
Stránky, které se věnují komplexní péči o barvené vlasy. Tipy na přípravky, které podpoří vaši barvu na vlasy: barva na vlasy, regenerační maska, speciální kondicionér pro barvené vlasy.
www.barvene-vlasy.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.