Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 29.1.2022. Meniny má Gašpar, zajtra Ema a pozajtra Emil.

Daňové poradenstvo

Netroof.eu > Ekonomika, Financie, Právo > Daňové poradenstvo
Od nášho vzniku v roku 2009 sme zachránili viac ako šesťdesiat spoločností a zabezpečili financovanie ďalším desiatkám podnikateľských subjektov.
www.businesspoint.sk
Ako začať podnikať, založenie podniku, vzor faktúry, dane a odvody, ekonomický slovník, podnikateľský plán, marketing.
podnikanie.sgo1.com
Pomôžeme Vám s likvidáciou vašej spoločnosti, firmy a postaráme sa o jej vymazanie z obchodného registra.
www.vymaz.sk
Komplexné spracovanie účtovnej agendy jednoduchého a podvojného účtovníctva, DPH, personalistika, mzdy, kniha jázd, dane z príjmov.
www.ppproduction.sk/uctovnictvo.htm
Alena Nalepová
www.nalepova-ucto.cz
Pomôžeme Vám so zrušením firmy, spoločnosti s alebo bez likvidáciie a postaráme sa o jej vymazanie z obchodného registra.
www.zruseniefirmy.sk
Poslaním registra účtovníkov Slovenskej republiky je spájať ľudí a firmy, ktoré sa navzájom podtrebujú. Spájať účtovníkov s firmami a naopak, spájať firmy so subjektami, ktoré vedú účtovníctvo dodávateľským spôsobom.
www.rusr.sk
Od roku 1999 sa orientujeme na poskytovanie služieb v oblasti účtovníctva, mzdovej agendy a ekonomicko-finančného poradenstva, zameraného na finančnú analýzu podnikov a manažérsky reporting.
www.uctovnictvo.t35.com
Auditor - Hayek holding poskytuje audit a daňové poradenství,ověřování účetních uzávěrek a pod. Společnost Hayek patří mezi přední odborníky na účetní audit a auditorské služby v čechách.
www.hayek.cz
Práca pre opatrovateľky v Rakúsku,Nemecku. Opatrovateľské kurzy,kurzy nemčiny pre opatrovateľky,doprava,preklady,vrátenie daní.
www.vavslovakia.sk
Vedení účetnictví - Harnol & Partners, s.r.o.
www.harnol.cz
Má Vaše firma marketingové, finanční, či existenční problémy? Nabízíme převzetí firmy, likvidace firmy a daňové optimalizace. VIP servis nabízíme převzetí společnosti do 24 hodin.
www.firmavdluzich.cz
Komplexné služby v oblasti vedenia jednoduchého a podvojného účtovníctva, spracovanie mzdovej i personálnej agendy a zabezpečenie kvalitného účtovno-daňového poradenstva.
www.dobreuctovnictvo.sk
Flexiucto.sk - Účtovníctvo, mzdy, financie, dane a daňové priznania za bezkonkurečné ceny.
www.flexiucto.sk
Daňový poradce; vedení účetnictví on-line; personalistika a mzdy; účetnictví v NJ, AJ, RJ dvojjazyčně; implementace SW PREMIER; školení a kurzy SW PREMIER, MS OFFICE, účetnictví, soft kills; daně
www.apos.info
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.