Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 14.7.2020. Meniny má Kamil, zajtra Henrich a pozajtra Drahomír.

Cudzie slová

VýznamSlova.sk - Veľký slovník cudzích slov online, významy slov, cudzie slová, prevzaté slová, synonymá slov a definície slov.

vyznamslova.zones.sk

Kraj:
Bratislavský kraj

VýznamSlova.sk - Veľký slovník cudzích slov online, významy slov, cudzie slová, prevzaté slová, synonymá slov a definície slov.

Kategórie:

Slovníky
Ťaháky, Referáty, Témy

Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení. Nájdite si ten pravý kurz alebo školenie na web stránkach za nejlepšiu cenu. Ponukame: kurzy komunikácie, kurzy mediacie.
www.cpps.sk
Anglicko-slovenský/ slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač
www.ectaco.sk
Monitor9.sk - Testovanie 9, Učebné pomocky, Testy
monitor9.zones.sk
Anglický slovník, ktorý Vám rýchlo a jednoducho pomôže preložiť slová, vety či frázy z angličtiny do slovenčiny alebo zo slovenčiny do angličtiny.
anglickyslovnik.sk
Prekladač viet do viac ako 50 jazykov
prekladacviet.sk
Online prekladový slovník z nemeckého jazyka do slovenčiny a zo slovenského jazyka do nemčiny úplne zadarmo.
nemeckyslovnik.sk
Online Google prekladač slov, slovíčok a textu zadarmo. Preložte svoj text do alebo z 26 jazykov sveta online v prekladači.
googleprekladac.sk
Kvalitný preklad online z viac ako 90 cudzích jazykov. Prekladač textov a slov ako neoceniteľný pomocník pri preklade jazykov.
prekladac-textov.sk
Zaberajú Vám knihy doma už veľa miesta? Chceli by ste so sebou mať viac kníh, ale váži príliš? Pozrite sa na ponuku elektronických kníh. E-knihy sa čítajú pohodlne, ako klasické knihy, ich forma je však skladnejší.
elektronickeknihy.sk
Elektronický prekladový slovník - jazykový prekladač - umožňuje obojsmerný preklad slovenského slova do/z niektorého zo svetových jazykov a tiež medzi jazykmi navzájom.
www.engros.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2020 Netroof. Všetky práva vyhradené.