Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 25.1.2021. Meniny má Gejza, zajtra Tamara a pozajtra Bohuš.

Azyly pro milence a zamilované České Budějovice

Azyl pro milence a zamilované České Budějovice, levné denní a diskrétní ubytování v příjemném intimním prostředí. Parkování zdarma.

Názov firmy:
Minor stavební s.r.o.

Adresa:
Školní 8
37010, České Budějovice
Česká republika

Kraj:
Mimo SR

IČO:
28138601

DIČ:
CZ28138601

Kontaktná osoba:
Jaroslav Srba

Telefón:
387314949

Email:
info@azylpromilencecb.cz

WWW adresa:
www.azylpromilencecb.cz

Doplňujúce informácie:

Azyly pro milence a zamilované jsou běžné po celém světě a není tomu jinak ani v Českých Budějovicích, proto tedy klidně ponechte zbytečný ostych stranou a využijte naše diskrétní ubytování.
Milenecký azyl České Budějovice nabízí ubytování pro intimní společné chvíle, v příjemném a diskrétním prostředí, v denní době od 9.00 do 15.00 hodin, případně v jiném čase, ale pouze na základě předchozí telefonické objednávky. Třeba již brzy dopoledne, kdy jiné milenecké azyly mají zavřeno a nové klienty ještě k pobytu nepřijímají.
Přijeďte si do mileneckého azylu do výborně dostupné a přesto velice diskrétní lokality v Českých Budějovicích, užít si a zapomenout na starosti všedních dnů, s možností zdarma a diskrétně parkovat uvnitř objektu na uzavřeném parkovišti.
Azyl pro milence České Budějovice Vám poskytne naprosto čistý a skvěle uklizený pokoj, který je určen pouze pro Vás, jinými klienty denního ubytování není během toho dne již obsazován. Pokoj je pouze Váš, s nikým se nestřídáte. Perfektní čistota a diskrétnost je pro nás největší prioritou.
Milenecký azyl České Budějovice je vybaven rychlým internetovým Wi-Fi připojením, vlastní koupelnou, WC, minibarem, plochou LCD televizí se satelitním příjmem a rádiem.
V azylu pro milence může klidně zaplatit ubytování a vyzvednout si klíče od pokoje pouze jeden z partnerů. Po ukončení pobytu není nutné chodit do recepce, stačí uzamknout pokoj a dát klíče na místo, které Vám bude sděleno při Vašem příjezdu.
Milenecký azyl v Českých Budějovicích je určen maximálně pro jeden pár ve dvoulůžkovém pokoji, (pro 2 osoby, které si pobyt objednaly a zaplatily). Přítomnost jiných dalších osob na pokoji, nebo v apartmá není povolena. Azyl pro milence není určen k výdělečným účelům profesionálů ani neumožňujeme pořádání společných erotických akcí.

Kategórie:

Priváty

Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a celé jeho okolie.
www.privatelena.szm.com
Prosiecka dolina na Liptove je jednou z najkrajších dolín na Slovensku
www.prosieckadolina.eu
Privát u Maroša ponúka ubytovanie na súkromí neďaleko centra historického mestečka pod Tatrami Kežmarok v troch samostatných objektoch.
www.ubytovanie-kezmarok.sk
Ubytovanie na Liptove za super ceny
www.privatalenka.sk
Slovenský raj - ubytovanie a turistika v Slovenskom raji. Hotely, penzióny, chaty a privátne ubytovania, ktoré ponúkajú služby v národnom parku.
www.slovensky-raj.org
Penzión sa nachádza v obci Hokovce v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Objekt sa nachádza v tichom prostredí mimo verejných komunikácií s možnosťou parkovania vo dvore.
www.arbos.sk
ubytovanie v priebehu celého roka v samostatnom rodinnom dome v obci Ivachnová v blízkosti (1,5 km) celoročne otvoreného termálneho kúpaliska Thermal Park Bešeňová a lyžiarskeho strediska SkiPark Ružomberok
www.privatuluptakov.sk
Pokud chcete nabídnout byt nebo byty na prodej, zaregistrujte se a Vaše reality se objeví v inzerci desítek realitních serverů.
www.byty-na-prodej.com
Chata Macko ponúka ubytovanie v malebnom prostredí hôr Veľká Rača v turistickej obci Oščadnica. Blízko chaty sa nachádza lyžiarske centrum Snowparadise Veľká Rača.
www.chatamacko.sk
Jedinečné ubytovanie, jedinečná Banská Štiavnica. Ponúkame ubytovanie v absolútnom centre Banskej Štiavnice.
www.apartmanstiavnica.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.