Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 2.7.2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav a pozajtra Prokop.

Akcie pre zdravie

Harmónia festival, prednášky, semináre, kuzry zdravého varenia, ochutnávky, doplnky zdravej výživy

Názov firmy:
OPEN F&K, s.r.o

Adresa:
Tomášikova 12
080 01, Prešov
Slovensko

Kraj:
Banskobystrický kraj

Kontaktná osoba:
Mgr. Katarína Mikuláková

Telefón:
0905 291 321

Email:
info@akcieprezdravie.sk

WWW adresa:
www.akcieprezdravie.sk

Doplňujúce informácie:

Organizujeme veľké podujatia zdravého životného štýlu - HARMÓNIA Festivaly zdravia a krásy - PP, KE, BB a iné mestá. Semináre samoliečenia, semináre Esencia mužnosti s MUDr. Savčenkom a Ako sa stať obdivuhodnou ženou?, kury o ušných a telových sviečkach a zdravého varenia. Samostatné prednášky o zdraví, prevencii chorôb, zdravom životnom štýle. Doplnkový predaj výrobkov zdravej výživy.

Kategórie:

Festivaly
Veľtrhy, Výstavy
Alternatívna medicína

Prírodná liečba, prírodná kozmetika, zdravá výživa, produkty od spoločnosti Herbalife nájdete spolu s ďalšími 1000+ výrobkami na: Bohatstvo prírody e-shop, internetový obchod
www.bohatstvo-prirody.sk
Finclub – přírodní finské doplňky stravy, eko čističe Codi, bio eko přírodní kosmetika, artigel, polar ice, vaporizing mast na na nachlazení, cordyceps, spirulina. Hledáme prodejce, nabízíme spolupráci, peníze, výdělek z domu
www.vita-natur.eu
Kvetoucí čaj je tvrdá kulička z ručně umělecky svazovaných čajových lístků zeleného nebo bílého čaje (asi velikosti vlašského ořechu).
www.obchodeu.cz
Tiens cz čínská medicína pro Vaše zdraví.
www.tianshi.cz
Festival mieru a rodiny s tancom, hudbou a inšpiráciou
www.miersazacinamnou.sk
Meditace s názvem „Nebe na Zemi“ Vám otevře cestu k vyšším Světům a nasměruje Vás k hlubšímu procítění Vaší duše. Při meditaci se duše rozpomíná na své Poslání a prochází transformací Vědomí.
www.laskiela.cz
Kotvičník zemný známy ako tribulus terrestris sa využíva na zvýšenie libida, sily a celkovej vitality. Rastlina kotvičník zemný pochádza z Ázie a využíva sa už mnoho rokov po generácie ako zázračný životabudič organizmu.
kotvicnikzemny.sk
Trápi Vás insomnia a neviete zaspať? Portál AkoZaspat.sk podrobne rozoberá príčiny nespavosti a ukazuje, ako môžete znova získať pokojný spánok.
akozaspat.sk
Prírodná morská soľ do kúpeľa
soldokupela.sk
Dodáme pre Vás širokú a veľkú ponuku nafukovacích atrakcií. Naše najpredávanejšie zábavne atrakcie sú nafukovacie hrady, šmýkačky a futbaly.
www.atrakcia.eu
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.