Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 24.5.2022. Meniny má Ela, zajtra Urban a pozajtra Dušan.

Tonery do tlačiarne

Internetový obchod a kamenná predajňa špecializované na atramentové a tonerové náplne do tlačiarní, plniace sady, atrament, resetéry, nažehľovačky a fotopapier. Priamy dovozca spotrebného materiálu zabezpečujúci maloobchodný predaj aj veľkoobchod.

tonerydotlaciarne.sk Obsahuje vyhľadávanie Obsahuje e-shop

Internetový obchod a kamenná predajňa špecializované na atramentové a tonerové náplne do tlačiarní, plniace sady, atrament a fotopapier. Priamy dovozca spotrebného materiálu zabezpečujúci maloobchod aj veľkoobchod.
Naša organizácia je stabilným obchodným partnerom pôsobiacim na slovenskom trhu už od roku 2002. Zabezpečujeme dovoz kompletného sortimentu spotrebného materiálu pre tlačiarne.
Prevádzkujeme nielen maloobchod so zameraním na konečného spotrebiteľa, ale i veľkoobchod.
Medzi našími zákazníkmi nie sú len rôzne veľké organizácie, či internetoví predajcovia, ale i mnohé orgány samosprávy, Úrad vlády SR, Úrad na ochranu osobných údajov, či iné inštitúcie.
Tovar dovážame len od rokmi overených dodávateľov, čo sa prejavuje vo vysokej kvalite dodávaného tovaru a nízkom percente reklamácií, pričom sa snažíme udržiavať čo najnižšiu cenu.
Neustále pritom rozširujeme svoje dovozové tovarové portfólio o najnoviše novinky v danom sortimente.
V súčastnosti ki najväčším hitom medzi malospotrebiteľmi patrí systém kaziet pre tlačiarne najznámejších výrobcov (Brother, Canon, Epson, HP, Lexmark, ....), predávaný pod obchodným označením "QUEEN - US", ktorý umožňuje maximálne šetriť finančné prostriedky spotrebiteľov. Ide o kompatibilné kazety, ktoré sú priamo výrobcom upravené na jednoduché domáce plnenie atramentom. Stačí len atrament naliať a tlačiť. Niektoré kazety je potrebné však ešte zresetovať resetérmi, ktoré predávame.
Medzi odberateľmi z radov organizácií a inštitúcií spomedzi samosprávy sú veľkým hitom tzv. "veľkokapacitné" kazety, z ktorých niektoré majú oproti originálom zvýšenú kapacitu až o 500% !
Budeme radi, ak sa medzi našich zákazníkov zaradíte aj VY!

Kategórie:

Kancelárska technika

Náš E-shop je zameraný hlavne na predaj elektroniky ale aj iných produktov do domácností a firiem. V našom e-shope máme prozákaznícku orientáciu. Najväčšou radosťou je každý zákazník, ktorý má pozitívnu odozvu a najlepšie vo forme ďalšieho nákupu.
www.tunakupuj.sk
Osviežovače vzduchu prestížnej značky Air / Q prinášajú do domácností a kancelárií príjemne aromatizovaný svieži vzduch.
www.freshairstore.sk
Anglicko-slovenský/ slovensko-anglický hovoriaci vreckový prekladač
www.ectaco.sk
Predaj počítačov, notebooky,kancelársku techniku, spotrebnú elektroniku a hracie konzoli. Ponúkame Vám širokú paletu výrobkov rôznych značiek. V oblasti služieb Vam taktiež ponúkame odborné poradenstvo pri tvorbe webových stránok, e-shopov.
www.esson.sk
Prípojné miesto elegantne pripojí aj moderné zariadenia ako mobilný telfón, smarpfón, mp3 prehrávač, iPhone či iPod. Zákazník si zvolí druh a počet konektorov.
pripojnemiesta.sk
Originálne a alternatívne cartridge, pamäťové médiá, fotopapier, tonery, chip resetery, atrament na dobierku
www.dvdapatrony.eu
Internetový obchod arco.sk vám prináša kvalitnú elektroniku, bielu techniku, počítače, nábytok a mnoho iného za skvelé ceny. Navštívte nás a vyberte si elektro na arco.sk
www.arco.sk
Toner, inkjet, atrament, cartridge, HP, Canon, Epson, Samsung, Lexmark, Brother, Dell, Xerox, IBM, OKI, Minolta, Toshiba, skartovačky, rezačkyu, laminátor, doplnky k PC
www.toneryatramenty.sk
Internetový obchod zameraný na predaj elektroniky, bielej a čiernej techniky, foto, audio, video techniky a iné.
www.renesancia.sk
Potrebujete dodať, zložiť, pripojiť, zosieťovať, nainštalovať, nastaviť, virtualizovať, optimalizovať, zabezpečiť, skontrolovať, otestovať, odvíriť, zálohovať, pomôcť, poradiť rýchlo a profesionálne? Všetko, čo súvisí s IT, nechajte na nás!
www.mfslovakia.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.