Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 22.5.2022. Meniny má Júlia Juliana, zajtra Želmíra a pozajtra Ela.

Penzion U Zátoky

Penzion u Lipenského jezera na cyklotrase, ležící mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou. Pláž pro hosty je vzdálená vzdálená 350 m. Penzion nabízí ubytování o kapacitě až 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním hygienickým zařízením.

www.lipno-pension.cz

Kraj:
Mimo SR

Penzion u Lipenského jezera na cyklotrase, ležící mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou na klidném místě vhodném k rybolovu.
Pláž pro naše hosty je vzdálená vzdálená 350 m. Penzion nabízí ubytování o kapacitě až 12-ti lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích. Každý pokoj má vlastní hygienické zařízení.
Součástí penzionu je občerstvení s vnitřním i venkovním sezením. K dispozici je také společenská místnost s kuchyní. Mezi další vybavení penzionu patří uzamčené parkoviště, zahradní grilování, párty servis, trampolína, badmintonové vybavení a zastřešená uzamykatelná úschovna kol
Svým hostům nabízíme zimní a letní program s mimosezónním a skupinovým zvýhodněním až 20 %.
V blízkosti můžete využít služeb půjčovny lodí a katamaránů, nebo si užít koupání, windsurfing, rybaření, houbaření, cyklistické stezky, tenisové kurty, letní kino či diskotéku.

Kategórie:

Penzióny

Ubytovanie na Slovensku
www.mirid.sk
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
Hotel Puk v berouně se specializuje na pobyty pro ženy ,relaxační ,se cvičením ,s tvořivou činností ,v porgramu jsou zařazeny masáže a kosmetika
www.vikendove-pobyty-pro-zeny.cz
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
útulne ubytovanie pri Bratislave s reštauráciou a pivárňou.
www.rusovskypenzion.sk
Penzión Vikartovský Mlyn. Ubytovacie zariadenie v severovýchodnej časti Nízkych Tatier. Relax, odych a dovolenka na slovensku. Ubytovanie pri zjazdovke, možnosť lyžovania. Zájazd pre školy a firmy.
www.vikartovskymlyn.sk
Ubytovanie v penzióne v blízkosti Aquacity Poprad
www.penzionustefana.sk
Penzion u Lipenského jezera na cyklotrase, ležící mezi Černou v Pošumaví a Horní Planou. Pláž pro hosty je vzdálená vzdálená 350 m. Penzion nabízí ubytování o kapacitě až 12 lůžek ve dvou až čtyřlůžkových pokojích s vlastním hygienickým zařízením.
www.lipno-pension.cz
Ubytovanie v Brezne za výborné ceny. Pekné, čisté izby v našom Apatment House sú našou prioritou. Viac informácií a kontakt nájdete na našich stránkach.
www.ubytovanie-brezno.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.