Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 8.8.2022. Meniny má Oskar, zajtra Ľubomíra a pozajtra Vavrinec.

VytFit výtvarné relaxcentrum

Zážitkové, tvorivo- experimentálne kurzy kreslenia, malovania, výtvarných techník, kurzy olejomalby, akrylu, akvarelu pre dospelých, Príprava na prijímacie skúšky, Teambuildingové, kreatívne akcie a eventy pre firmy.

www.vytfit.sk

Kraj:
Bratislavský kraj

VÝTVARNÉ RELAXCENTRUM VYTFIT, Bratislava

PONUKA (komplet info o kurzoch kreslenia, malovania, aktual. termíny, cenník, galéria, referencie, ponuka darčekových poukážok/ na stránkach WWW.VYTFIT.SK klikni na web dole)

Výtvarné relaxcentrum Vyt Fit, pôvodne Re-kreatívne štúdio, ponúka pre verejnosť (mládeži, dospelým, seniorom, párom a skupinám) neštandardný, zážitkový priestor rozvíjania tvorivých zručností, Vyt/ness ateliér objavovania nového a súčasne miesto aktívneho relaxu. Kurzy kreslenia, maľovania a výtvarných techník sú vo VytFit ideálnou alternatívou voľnočasových aktivít pre všetky generácie a úrovne výtvarných nadšencov, amatérov aj úplných laikov.

KREATÍVNA SEKVENCIA - Výtvarný, tvorivo-experimentálny kurz(12-týždenný program, založený na autentickom mapovaní príbehu dejín umenia formou tvorby interaktívnych záznamov kresby, maľby, grafiky, s využitím širokej škály výtvarných techník. Intenzívna forma pre všetky úrovne a generácie.)

IMITÁCIA REALITY - Kurz základov klasickej kresby a maľby(Integrovaný výtvarný kurz základných kresliarskych a maliarskych techník, založený na realistickom zobrazovaní, verných prepisoch videnej skutočnosti. Tempera, pastel, olej, akryl, akvarel...)

KURZY OLEJOMAĽBY-(Kurzy Olejomaľby zamerané na ľahké a rýchle zvládnutie základných techník. Tento výtvarný program je vhodný aj pre úplných začiatočníkov. Pracuje sa nepáchnucim materiálom, bez škodlivých výparov.)

AKRYL – Kreatívne techniky od A po Z .Kurz kreslenia, malovania akrylovými frabami.

AKVAREL - Kurz techník akvarelovej maľby + základy kresby.Túžite si namaľovať vlastné krajinky, zátišia, postavu či portrét? Možnosti akvarelu sú čo do šírky použitia takmer nevyčerpateľné. Výsledok závisí od zručností a pohotovosti kresliara, preto kurz kladie dôraz aj na upevňovanie základov a úrovne kreslenia.

KURZ PRÍPRAVY na prijímacie, talentové skúšky

(Na stredné a vysoké školy, konzultačné dielne, ponuka služieb zhotovenia fotoalbumu vlastných diel.)

ČB KRESBA - Svet kreslenia pre každého

(Výtvarné kurzy základov klasickej kresby, Rozšírené kreslenie - doplnkový kurz, kresba živého aktu...)

KomiX- áreň- Oboznámte sa so základmi kreslenia, maľovania 2D, 3D figúr (najznámejších postavičiek sveta komixu a fantasy), vytvorte si vlastnú sériu obrazov, grafický mini- román, experimentujte s výtvarnými technikami vychádzajúcimi z výrazových foriem graffiti, komixu a iných vizuálnych médii popkultúry.

TEAM SPIRIT (indoor, outdoor) pre firemné kolektívy

(Relaxačné, kreatívno-zábavné výtvarné kurzy, workshopy, aj ako spoločenské akcie pre firmy, firemné kolektívy, zamerané na podporu a rozvoj tímovej spolupráce, zlepšenie pracovného prostredia, motivácie a vzťahov.)

ZÁHRADNÝ ATELIÉR - Exterier studio

(Výtvarné kurzy v exteriéri. Vyberte si z ponuky ktorýkoľvek z kurzov VytFit a absolvujte ho vo víkendových termínoch.)

"IMPRESIE PRI MORI" - Relax/plenér/ pobytové kurzy v prírode

VYT/ness CLUB nadväzujúce programy-

(Voľné pokračovanie výtvarných kurzov na ich nadväzujúcich stupňoch. Špecializácie, Ďalej svetom výtvarných techník...)

ARTEZOZNAMKA- 3 dený kurz.Navštív Bratislavu/ VytFit pozýva na kurzy kreslenia, maľovania všetkých záujemcov z oblastí: Pezinok, Nitra, Žilina, Banská Bystrica, Trnava, Martin, Trenčín, Košice, Prešov, Brno,Bratislava

Kategórie:

Kultúra, Umenie
Zábava, Hry, Voľný čas
Umelecké kurzy

videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na konzoly novej hernej generacie xbox360,ps3 a pc v hd kvalite,skvele a zabavne online hry celkom zdarma a bez akejkolvek registracie
www.gamesvideoreview.com
Popisujem tu otvorene, ako funguje systém na ruletu, ako ho zvládnuť a zarábať tým veľké peniaze.
www.akovyhravatvrulete.sk
Zabavaj-sa.sk je stránka venovaná filmom, seriálom, mp3kam, vtipom, obrázkom, mobilom a proste zábave online. Na stránke môžete spoznať nových ľudí a tvoriť tú najlepšiu komunitu vo svete FUN.
www.zabavaj-sa.sk
Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
Rady a tipy v oblasti športu, zdravia a cvičenia
nonstopfit.sk
Moje foto skúsenosti, rady, ukážky a postupy. Čo je to Imikimi, Kimis, Kimi-fan. Ako sa v Imikimi pracuje. Je lepší kompaktný digitálny fotoaparát alebo mobil s digitálom. Môj názor a vysvetlenie.
www.fototvorba.webnode.sk
E-shop so športovými potrebami
www.netsport.sk
Videorecenzie tych najnovsich a najlepsich hier na xbox360, ps3 a pc v hd kvalite.
www.worldxbox360.com
Stránky Liga mistrů UEFA nabízí přehled zápasů soutěže ligy mistrů, vždy aktuální výsedky zápasů, přehled rozlosování, tabulky zkladních skupin a výsledky vyřazovacích bojů.
uefa.aspone.cz
Slovenský hudobný portál
www.bestmusic.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.