Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 21.1.2018. Meniny má Vincent, zajtra Zora a pozajtra Miloš.

Dane uctovnictvo poradenstvo mzdy

Dane uctovnictvo poradenstvo mzdy

www.dupm.sk

Dane uctovnictvo poradenstvo mzdy

Kategórie:

Ekonomické služby

Spoločnosť sa zaoberá zakladaním spoločností, zmenami v spoločnostiach .
proideas.sk
Know-how, projektový manažment: tvorba a implementácia, koncepčné dokumenty. Služby pre obce a mestá: koncepčné dokumenty, dotácie, Financovanie: dotácie, eurofondy, granty, projektové financovanie. Sprostredkovanie: firmy, reality.
www.mediacoeli.sk
Komplexné spracovanie účtovnej agendy jednoduchého a podvojného účtovníctva, DPH, personalistika, mzdy, kniha jázd, dane z príjmov.
www.ppproduction.sk/uctovnictvo.htm
Odborné vydavateľstvo v oblasti ekonomických a právnych informácií. Poradca podnikateľa sa zaoberá aplikáciou legislatívy v bežnej praxi a je uznávanou autoritou na trhu ekonomických a právnych informácií v SR.
www.pp.sk
INSIA SK zaisťuje svojim klientom celú škálu poistenia od životného poistenia cez poistenie áut, majetku občanov, podnikateľov až po zložité priemyselné riziká. Sme najväčšou sieťou poisťovacích maklérov v strednej Európe.
www.insia.sk
Komplexné finančné služby od A po Z: sprostredkovanie poistenia, bankových produktov, stavebného sporenia, revízie zmlúv a poradenstva.
www.apmp.sk
Hľadáte elektromotory, elektroprevodovky, frekvenčné meniče, remenice ?
www.osazilina.sk
Ako ochránite svoj domov, príslušenstvo alebo stavbu? Online poistenie domov vám zaručí ochranu, vyberajte online poistenie domov s pomocou odborníkov na poistenie nehnuteľností. Cíťte sa viac v bezpečí.
www.poistenie-domov.sk
Nastal čas likvidácie Vášho podniku, firmy, či spoločnosti ? Prenechajte likvidáciu spoločnosti profesionálom.
www.likvidaciapodniku.sk
V našem systému je možné koupit, prodat, pronajmout byt, dům, pozemek a další reality a nemovitosti ze všech krajů, měst, obcí co jsou v České republice.
www.bez-realitky.info
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2018 Netroof. Všetky práva vyhradené.