Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 23.9.2017. Meniny má Zdenka, zajtra Ľuboš a pozajtra Vladislav.

Apartmány Jasná, Demänovská Dolina

Apartmány Jasná - komplex 17 apartmánov priamo v centre lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Apartmány v Jasnej sú ideálnym miestom vašej zimnej dovolenky, nachádzajú sa len 75 m od zjazdovky a sedačkovej lanovky v stredisku Jasná - Biela Púť

apartmanyjasna.viaslovakia.sk

Kraj:
Žilinský kraj

Apartmány Jasná sa nachádzajú v najatraktívnejšom regióne Slovenska - LIPTOV v národnom parku Nízke Tatry, priamo v turistickom a lyžiarskom stredisku Demänovská Dolina - Jasná v nadmorskej výške cca 1100 m. Situované sú v bezprostrednej blízkosti zjazdovky a sedačkovej lanovky Biela Púť.

Ubytovanie: 5 jedno a 12 dvojspálňových apartmánov s celkovou kapacitou 87 lôžok, ktoré sú rozmiestnené na prízemí a 1. poschodí. Jednospálňové apartmány majú 2 lôžka a 1 alebo 2 prístelky, resp. 3 lôžka. Dvojspálňové apartmány majú 4-6 lôžok v 2 samostatných spálňach a spoločenskú miestnosť s 1-2 prístelkami (rozťahovacia pohovka). Všetky apartmány majú TV/SAT, kompletne vybavenú kuchynku/kuchynský kút, kúpelňu (sprchovací kút, WC v kúpelni alebo samostatné WC) a vlastné parkovacie miesto.

Služby: v areáli komplexu apartmánov sa nachádza reštaurácia, snowboardová/lyžiarska škola a požičovňa/servis snowboardového a lyžiarskeho vybavenia.

Kategórie:

Apartmány
Rezervácia, Databázy ubytovania
Cestovné kancelárie, Agentúry

Ubytovanienaslovensku sk na Liptove Liptov Liptovský Mikuláš pri aquapark Tatralandia a Bešeňová
www.jolankaprivat.sk
Rezervácia ubytovania na Slovensku - široká ponuka hotelov, penziónov, apartmánov, kempingov.
www.travelguide.sk
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
EUROPA STAREVENT
conferenceinprague.com
Najširšia ponuka dovoleniek, lastminute a firstminute na rok 2017. Ponúkame kompletne vyhľadávanie vo všetkých najväčších a overených cestovných kanceláriách na Slovensku.
www.dovolenka-2017.sk
Online predaj zájazdov a dovoleniek do celého sveta počas celého roka. V ponuke vždy aktualizované LAST MINUTE dovolenky - letné a exotické dovolenky.
www.dekampo.sk
Recenzie a hodnotenia cestovných kancelárií
krajiny.sk
Pobyt v exotických destinacích
www.exotickapriroda.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2017 Netroof. Všetky práva vyhradené.