Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

Apartmány Jasná, Demänovská Dolina

Apartmány Jasná - komplex 17 apartmánov priamo v centre lyžiarskeho strediska Jasná - Nízke Tatry. Apartmány v Jasnej sú ideálnym miestom vašej zimnej dovolenky, nachádzajú sa len 75 m od zjazdovky a sedačkovej lanovky v stredisku Jasná - Biela Púť

apartmanyjasna.viaslovakia.sk

Kraj:
Žilinský kraj

Apartmány Jasná sa nachádzajú v najatraktívnejšom regióne Slovenska - LIPTOV v národnom parku Nízke Tatry, priamo v turistickom a lyžiarskom stredisku Demänovská Dolina - Jasná v nadmorskej výške cca 1100 m. Situované sú v bezprostrednej blízkosti zjazdovky a sedačkovej lanovky Biela Púť.

Ubytovanie: 5 jedno a 12 dvojspálňových apartmánov s celkovou kapacitou 87 lôžok, ktoré sú rozmiestnené na prízemí a 1. poschodí. Jednospálňové apartmány majú 2 lôžka a 1 alebo 2 prístelky, resp. 3 lôžka. Dvojspálňové apartmány majú 4-6 lôžok v 2 samostatných spálňach a spoločenskú miestnosť s 1-2 prístelkami (rozťahovacia pohovka). Všetky apartmány majú TV/SAT, kompletne vybavenú kuchynku/kuchynský kút, kúpelňu (sprchovací kút, WC v kúpelni alebo samostatné WC) a vlastné parkovacie miesto.

Služby: v areáli komplexu apartmánov sa nachádza reštaurácia, snowboardová/lyžiarska škola a požičovňa/servis snowboardového a lyžiarskeho vybavenia.

Kategórie:

Apartmány
Rezervácia, Databázy ubytovania
Cestovné kancelárie, Agentúry

Ubytovanie v krásnom horskom prostredí. Apartmánový dom ponúka komfortné ubytovanie v prekrásnom horskom prostredí obce Mojtín, ktorá je obklopená malebnou prírodou Strážovských vrchov.
www.apartmanymojtin.sk
Ubytovanie, dovolenka na Slovensku so psom bez sprostredkovateľských poplatkov.
www.ubytovaniesk.sk
Ubytovanienaslovensku sk na Liptove Liptov Liptovský Mikuláš pri aquapark Tatralandia a Bešeňová
www.jolankaprivat.sk
Rezervácia ubytovania na Slovensku - široká ponuka hotelov, penziónov, apartmánov, kempingov.
www.travelguide.sk
Slowacja noclegi w gorach Tatry kwatery apartamenty pokoje z lazienkami na wynajem
www.noclegi-slowacja.com.pl
EUROPA STAREVENT
conferenceinprague.com
Online predaj zájazdov a dovoleniek do celého sveta počas celého roka. V ponuke vždy aktualizované LAST MINUTE dovolenky - letné a exotické dovolenky.
www.dekampo.sk
Najširšia ponuka dovoleniek, lastminute a firstminute na rok 2017. Ponúkame kompletne vyhľadávanie vo všetkých najväčších a overených cestovných kanceláriách na Slovensku.
www.dovolenka-2017.sk
Recenzie a hodnotenia cestovných kancelárií
krajiny.sk
Pobyt v exotických destinacích
www.exotickapriroda.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.