Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 17.8.2022. Meniny má Milica, zajtra Elena Helena a pozajtra Lýdia.

Gastroreality Praha

Inzertný server pre gastronómiu a hotelierstvo zverejňuje tematicky zamerané ponuky a dopyty - prenájmy a predaje reštaurácií, hotelov, penziónov, pohostinstiev, herní. Doplňujúcim zameraním je inzercia práce a inzercia, kontakty na dodávateľov.

Názov firmy:
Gastroreality Praha

Adresa:
Hříbková 51
10400, Praha 10
ČR

IČO:
49398113

Kontaktná osoba:
Ilona Tichá

Telefón:
607645466

Email:
gr@agtoptip.eu

WWW adresa:
gastrorealitypraha.cz

Doplňujúce informácie:

Prioritním zaměřením tohoto serveru jsou nabídky a poptávky týkající se pronájmu a prodeje veškerých gastroprovozoven, ubytovacích kapacit i vhodných nebytových prostor. Neméně důležitým zaměřením je inzerce práce v oboru, dále nabídky prodeje a poptávky gastrobazaru - veškerého gastrozařízení, hotelového a restauračního inventáře. Jako doplňující službu uvádíme seznam ověřených a osvědčených kontaktů z oboru: e-shopy, velkoobchody, Cash & Carry prodejny se zaměřením na gastronomii, dodavatele piva, vína, kávy, výrobce hotelového, restauračního zařízení, inventáře a další užitečné odkazy a kontakty. Server je zaměřen především na oblast Prahy a okolí. Inzerci lze zadávat zdarma – online nebo prostřednictvím sms.V rámci placených služeb inzerát kompletně připravíme – přijedeme, nafotíme, sestylizujeme a zadáme inzerci za vás.

Kategórie:

Inzercia

BEZPLATNÁ INZERCE
www.inzerce123.eu
Sex ponuky a inzeráty dievčat a privátov z celého Slovenska
sexinge.sk
Už ste vyskúšali ponuku erotických privátov? Profily privátov prichádza s ponukou dostupných dievčat a praktík, ktoré môžete bez problémov požadovať. Stačí si vybrať z katalógu privátov ponúkajúcich najrôznejšie služby.
www.naprivat.sk
Bezplatná inzercia a bazár na internete zdarma a bez registrácie, možnosť topovať a zvýrazniť inzerát.
www.barza.sk
Inzercia, inzeráty, aukcia, bazár, katalóg aj pre komerčné inzeráty zdarma - okinzercia.sk. Inzercia zdarma až na pol roka. Ponuka, dopyt tovaru a služieb.
www.okinzercia.sk
Luxusný salón v centre Bratislavy ponúka magický pôžitok z Tantra masáži, zrelaxujte si Vaše telo a myseľ.
www.tantradiamond.sk
Medzinárodná zoznamka
hooneey.com
Sme interaktívny inzertný portál Kúpim-Predám, ktorý prináša najmodernejšie možnosti inzerovania. Zozbierali sme a implementovali do stránky najefektívnejšie prvky inzercie s ohľadom na bezpečnosť, efektívnosť a súkromie našich používateľov.
kupim-predam.net
Internetový bazár a inzercia pre každého zadarmo. Bazarbox umožňuje nakupovať / predávať rýchlo i výhodne.
bazarbox.cz
Inzeráty zadarmo, predaj, psy, mačky, akvvaburza, teraistika, exotické vtáky, papagáje, úžitkové zvieratá. Inzeráty s linkou a fotografiou zadarmo.
www.ifauna.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.