Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 27.5.2022. Meniny má Iveta, zajtra Viliam a pozajtra Vilma.

Suwisport, Bratislava

Predajňa nového a jazdeného lyžiarskeho a snowboardového výstroja a oblečenia. Ďalšie zimné služby: požičovňa lyžiarskeho výstroja, servis a testovanie lyží. V lete obchod ponúka: bicykle, rakety, značkové oblečenie, trekovú a bežeckú obuv.

www.suwisport.sk

Kraj:
Bratislavský kraj

Špecializovaná predajňa nového a jazdeného lyžiarskeho a snowboardového výstroja a oblečenia pre dospelých aj deti. Ďalšie zimné služby: požičovňa lyžiarskeho výstroja, servis a testovanie lyží, požičovňa luxusného lyžiarskeho oblečenia. V lete obchod ponúka: bicykle, rakety, značkové oblečenie, trekovú a bežeckú obuv.

Kategórie:

Lyžovanie
Snowboarding
Cyklistika

Online skateshop so skate, street a snow - board vybavením, oblečením, obuvou a doplnkami
www.bortaq.sk
Obchod so širokým sortimentom všetkých zahraničných značiek snowboardov, lyží a bežiek na Slovensku. Celoročný predaj použitého lyžiarskeho a snowboardového vybavenia. Navyše ponúka brúsenie, voskovanie, opravy a servis.
www.skikomis.sk
Výroba a predaj značkových bicyklov, cyklodoplnkov a fitness pre všetkých.
www.olpran.sk
všetko o cyklotrenažéroch a rotopedoch. Ako si vybrať vhodný ckylotrenažér. Tréning pre cyklistov
www.cyklotrenazery.sk
Veľkoobchod a maloobchod s cyklistickým tovarom. Dovozca produktov BBB, Castelli, CicloSport, DMT, Felt, Vredestein, X OUTLET.
www.skprofibike.sk
Rady a tipy pri výbere lyžiarskeho výstroja. Pomôžeme vám s výberom lyží, s ich ošetrovaním, uskladňovaním, akú zvoliť lyžiarsku obuv a oblečenie.
www.lyziarskavystroj.blogspot.com
Internetový predaj okuliarov
Okuliare-online.sk
Tréningové vedenie a športová diagnostika športovcov
www.proefekt.sk
Bike Club Slovakia je slovenský virtuálny klub pre všetkých bikerov, bez rozdielu veku, pohlavia, politického názoru (apod...) a hlavne bez rozdielu vyznávaného bike štýlu s neobmedzeným členstvom.
bclub.windsports.sk
Moderný online obchod spoločnosti EASY-BIKES s.r.o. so značkami talianskych a českých výrobcov. V ponuke nájdete široký sortiment horských a cestných bicyklov ako pre amatérov, tak aj pre profesionálnych cyklistov. Všetky bicykle sú vyrobené v EÚ.
www.bicykle.net
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.