Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Pondelok, 4.7.2022. Meniny má Prokop, zajtra Cyril a Metod a pozajtra Patrik Patrícia.

Diabetologická, interná a metabolická ambulancia – MUDr. Viera Doničová, PhD.

Poskytujeme komplexné služby v oblasti internej medicíny, diabetológie, výživy a metabolizmu. Na našom pracovisku využívame kontinuálne monitorovanie glykémie – CGMS, možnosť využitia webového systému Huma-Link na predpoveď glykémie.

www.diabetolog.com

Kraj:
Košický kraj

Poskytujeme našim pacientom komplexné služby v oblasti internej medicíny, diabetológie, výživy a metabolizmu. Na našom pracovisku využívame  kontinuálne monitorovanie glykémie – CGMS, možnosť využitia webového systému Huma-Link na predpoveď glykémie a rizika hypoglykémie, v indikovaných prípadoch  liečbu inzulínovou pumpou, magnetostimuláciou či ionizovaným kyslíkom, prednášky so zameraním na zdravý životný štýl, prevenciu aj liečbu diabetu a metabolických porúch.

Kategórie:

Ambulancie, Lekári
Zdravotnícke zariadenia, Nemocnice
Iné ambulancie

Zubné implantáty vyriešia Váš problém s pohybujúcou sa zubnou protézou, dávajú Vám tiež možnosť trvale doplniť medzery vo Vašom chrupe a tak zaistia jeho funkčnosť a estetiku. Objavte znovu pocit vlastných zubov. Zubné implantáty v Komárne.
www.zubneimplantatykomarno.sk
MUDr. Richard Jurkovič, PhD., MPH je vnímaný ako jedna z najrešpektovanejších autorít na poli dentálnej implantológie na Slovensku. Svoju prax prevádzkuje na Slovensku úplne unikátnym systémom. Spolupracuje s niekoľkými zubnými lekármi po celom Slovensku.
www.richard-jurkovic.sk
Dobrý Zubár je exkluzívny zoznam tých najlepších stomatológov Slovenska. Nájdi dobrého zubára vo svojom meste jednoducho a rýchlo na DobryZubar.sk!
dobryzubar.sk
Zubné implantáty ROOTT
implantation.sk
Zdravotnícky materiál
www.delfgroup.sk
Centrum laserovej chirurgie oka CORNEA sa zaoberá korekciou dioptrických chýb oka excimerovým laserom. Ponúkame spoľahlivú technológiu, skúsených operatérov a bezpečné chirurgické postupy prinášajúce želaný efekt.
cornea.sk
Medicínske centrum plastickej a estetickej chirurgie v Trnave, zamerané na plastické a estetické operácie, dermatologické zákroky, cievnu chirurgiu a liečbu obezity. K dispozícii je takisto aj kozmetické štúdio.
www.euroclinic.sk
Neštátne zdravotnícke zariadenie Liečebňa svätého Františka pokračuje vo vyše 50 - ročnej tradícii poskytovania zdravotnej starostlivosti v liečbe dlhodobo chorých ľudí v Bratislave.
www.hospic.sk
Zaoberá sa posudzovaním pracovného prostredia a zdravotnej spôsobilosti zamestnancov na výkon povolania, v zmysle platnej legislatívy.
www.healthpro.sk
Klinika plastickej chiurgie a laserovej medicíny.
www.avelane.com
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.