Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 23.10.2021. Meniny má Alojza, zajtra Kvetoslava a pozajtra Aurel.

Privát u Maroša - Ubytovanie v Kežmarku

Privát u Maroša ponúka ubytovanie na súkromí neďaleko centra historického mestečka pod Tatrami Kežmarok v troch samostatných objektoch.

www.ubytovanie-kezmarok.sk

Kraj:
Prešovský kraj

Privát u Maroša ponúka ubytovanie na súkromí neďaleko centra historického mestečka pod Tatrami Kežmarok v troch samostatných objektoch. Privát má celkovú kapacitu cca 16 lôžok. Privát je vybavený aj kuchynkou. Parkovanie vo dvore.

Kategórie:

Priváty

Poskytujeme ubytovanie na súkromí so samostatným vchodom, na prízemí rodinného domu s veľkou ovocnou záhradou, v tichej časti mesta, priamo pod lesom. Z domu je nádherný výhľad na Ružomberok a celé jeho okolie.
www.privatelena.szm.com
Prosiecka dolina na Liptove je jednou z najkrajších dolín na Slovensku
www.prosieckadolina.eu
Privát u Maroša ponúka ubytovanie na súkromí neďaleko centra historického mestečka pod Tatrami Kežmarok v troch samostatných objektoch.
www.ubytovanie-kezmarok.sk
Ubytovanie na Liptove za super ceny
www.privatalenka.sk
Slovenský raj - ubytovanie a turistika v Slovenskom raji. Hotely, penzióny, chaty a privátne ubytovania, ktoré ponúkajú služby v národnom parku.
www.slovensky-raj.org
Penzión sa nachádza v obci Hokovce v bezprostrednej blízkosti kúpeľného mesta Dudince. Objekt sa nachádza v tichom prostredí mimo verejných komunikácií s možnosťou parkovania vo dvore.
www.arbos.sk
ubytovanie v priebehu celého roka v samostatnom rodinnom dome v obci Ivachnová v blízkosti (1,5 km) celoročne otvoreného termálneho kúpaliska Thermal Park Bešeňová a lyžiarskeho strediska SkiPark Ružomberok
www.privatuluptakov.sk
Pokud chcete nabídnout byt nebo byty na prodej, zaregistrujte se a Vaše reality se objeví v inzerci desítek realitních serverů.
www.byty-na-prodej.com
Chata Macko ponúka ubytovanie v malebnom prostredí hôr Veľká Rača v turistickej obci Oščadnica. Blízko chaty sa nachádza lyžiarske centrum Snowparadise Veľká Rača.
www.chatamacko.sk
Jedinečné ubytovanie, jedinečná Banská Štiavnica. Ponúkame ubytovanie v absolútnom centre Banskej Štiavnice.
www.apartmanstiavnica.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.