Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Streda, 27.1.2021. Meniny má Bohuš, zajtra Alfonz a pozajtra Gašpar.

Prodej domů

Prodej domu snadno a rychle. Vyberte si z nabídky domů jako jsou rodinné domy, vily, domy nízkoenergetické, montované, činžovní, dřevěné, pasivní, levné i drahé, na klíč, či z katalogu. Sruby a statky. Můžete si zadat poptávku, vložit dům na prodej.

www.prodej-domu.net

Prodej či koupě domu nebylo nikdy jednodušší. Najdete zde rodinné domy, domy k rekreaci, domy nízkoenergetické, montované, srubové, dřevěné, pasivní, levné i drahé, na klíč, či z katalogu. Můžete prodat bez realitky, s pomocí právníka či za pomoci prověřené realitní kanceláře.
Prodej domu.net neboli „Prodej domu přes internet“ je společným projektem realitní kanceláře Nejlepší bydlení a serveru vlastnici.cz. Patří do systému specializovaných realitních serverů, jejichž cílem je jediné: výhodný a úspěšný prodej Vašeho domu stejně tak jako nalezení vhodného domu pro Vaše záměry.
A proč spojení realitní kanceláře a realitního serveru zaměřeného na samostatný prodej? Naším cílem je poskytovat vysoce individualizované služby, tak jak si přeje klient. U nás si můžete vybrat zda budete prodávat nemovitost samostatně, využijete služeb advokátní kanceláře na vyhotovení smluv a nebo se necháte při celém prodeji zastupovat realitní kanceláří.
U nás nemusíte podepisovat žádnou smlouvu na mnoho měsíců. Naše dohody platí ústně, až do okamžiku, kdy Vám přivedeme klienta. Nebo si můžete klienta najít sami a Vám můžeme vyhotovit kupní smlouvy u renomované právní kanceláře za paušální odměnu.
Inzerce je pro všechny vlastníky nemovitostí zdarma. Pokud vyplníte formulář v oddílu Prodat dům, budeme inzerovat Vaši nemovitost na mnoha jedinečných internetových serverech.
Domy na prodej jsou roztříděny dle druhů: RD, vily, nájemní domy, chaty, chalupy, komerční, zemědělské usedlosti, statek Případně na montované, sruby, dřevěné, pasivní, na klíč, katalogové. Můžete si zadat do vyhledávače, dle Vašich preferencí.

Kategórie:

Reality, Bývanie, Domy

BEZPLATNÁ INZERCE
www.inzerce123.eu
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Razítka na výrobu imitácie obkladov a formy na výrobu doplnkov do exteriéru
www.razeneobklady.sk
Polianky Business Center a.s. prenajíma v Bratislave kancelárske, obchodné a skladové priestory v rekonštruovanej budove s plnou výbavou.
www.prenajom-pbc.sk
Business Center Polianky s.r.o. prenajíma kancelárske, obchodné a skladové priestory v Bratislave Dúbravke za dobré ceny. Budova je po rekonštrukcii a technicky je dobre vybavená.
www.ppb.sk
Stanislav Šikyňa STOTES
www.stotes.sk
Staviame kvalitné nízkoenergetické montované domy na kľúč a zimné záhrady. Vyrábame a montujeme plastové a hliníkové okná a dvere. Ponúkame pozemky v zaujímavých lokalitách.
www.a-mont.sk/nizkoenergeticke-rodinne-domy
Predaj / prenajom nehnutelnosti / zatisie / viaresidence / viareality / realitne, pravne, finnancne sluzby
viaresidence.sk
Obchodné priestory na prenájom Bratislava Dúbravka Polianky
www.prenajom-pbc.sk/obchodne-priestory-prenajom-bratislava/
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.