Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 22.5.2022. Meniny má Júlia Juliana, zajtra Želmíra a pozajtra Ela.

Reklamné predmety a merchandising - SORETA, spol. s r. o.

Sme reklamná agentúra a tlačiareň. Predávame reklamné predmety a darčeky s potlačou. Ponúkame tampónovú tlač a potlač priemyselných dielov. Zabezpečujeme komplexný servis v oblasti dokladanie tovaru - merchandising.

Názov firmy:
SORETA spol. s r. o.

Adresa:
Mamateyova 32
85104, Bratislava
Slovensko

Kraj:
Bratislavský kraj

IČO:
31337481

Kontaktná osoba:
Dagmar Šeminská

Telefón:
+421 2 62 31 91 84

Email:
soreta@soreta.sk

WWW adresa:
www.soreta.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje exporty (RSS, Atom, …) Obsahuje vyhľadávanie Obsahuje e-shop

Predávame reklamné predmety a darčeky, reklamný textil a iné predmety určené na propagáciu firiem. Ponúkame kompletné služby reklamnej agentúry a tlačiarne, od poradensktva, návrhu, grafického spracovania až po tlač. Zabezpečujeme tampónovú tlač ale aj všetky ostatné druhy potlače na reklamné predmety. Všetky reklamné predmety je možné objednať v našom e-shope, v ktorom nájdete až 30 000 položiek.

Kategórie:

Reklama, Marketing

Tvorba web stránok, firemných prezentácií, reklamných kampaní – fullservisová reklamná agentúra
www.prestigeideas.com
Nejlepší stránka o výdělku na internetu
netpenize.jex.cz
Aliexpress, recenzie, nakupovat, diskusie, videa, inzercia, skusenosti,
www.alirecenze.cz
Reklamní předměty a reklamní dárky s reklamním potiskem, ale i bez potisku, tvoří hlavní sortiment našeho internetového obchodu CZECH IMAGE. V nabídce naleznete více než 20 000 položek reklamních předmětů.
www.czechimage.cz
Marketing budúcnosti Vám prináša tím mladých a kreatívnych ľudí. Online marketing, tvorba a správa webových prezentácii, realizácia reklamných kampaní, či organizovanie promo eventov.Toto ponúkame klientom v jednom balíčku našich služieb.
www.bppromotion.com
Výroba reklamy Senec, reklamný textil, reklamné tabule, reklamné samolepky Nápisy, polep výkladov, reklama na autá, reklamná tlač, potlač, reklamné predmety, samolepky, polep, plotrovanie, sieťotlač,
www.vyrobareklamy.wbl.sk
Online reklamná agentúra, paravan interactive, je certifikovaný špecialista na PPC reklamu, reklamné kampane na internete a kreatívny digitálny marketing.
www.paravan.sk
Reklamná agentúra Roko je skúsená agentúra, ktorá prináša výsledky pre klientov už viac ako 20 rokov.
www.roko.sk
Grafické štúdio, digitálna tlač, offsetová tlač, veľkoplošná tlač, veľkoplošná fototlač, sieťotlač, sublimačná tlač, foto štúdio, potlač tričiek, potlač reklamných predmetov, obrazy, tapety, viazanie dokumentov, laminovanie, diplomové práce...
www.creatick.sk
Využite jednoduchý spôsob internetovej propagácie. Môžete atraktívne a zadarmo spropagovať svoju webstránku, firmu či produkt.
www.reklama.engros.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.