Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Nízkoenergetické domy na klíč, rodinné dřevostavby

Společnost využívá dlouholetých zkušeností s projektováním i samotnou realizací staveb. Specializujeme se na montované dřevostavby, dřevostavby a nízkoenergetické domy na klíč. Využíváme nejmodernější technologie staveb s osvědčenou kvalitou.

Názov firmy:

Adresa:

,

Kraj:
Mimo SR

WWW adresa:
www.nizkoenergeticke-domy-na-klic.eu

Doplňujúce informácie:

Společnost KAMPA působí po celé Evropě již několik desítek let.
Na český trh firma vstoupila v roce 1995 s vizí nabídnout zákazníkům vysoce kvalitní dřevostavby přizpůsobené na míru každému zákazníkovi. Společnost využívá dlouholetých zkušeností s projektováním i samotnou realizací dřevěných montovaných staveb. Za každých okolností dbáme na špičkovou kvalitu našich staveb, proto dokážeme vyhovět i té nejnáročnější klientele.

Vlastníme jeden z nejprestižnějších německých certifikátů kvality RAL, který je akceptován téměř v celé Evropě. Tento certifikát je každoročně periodicky obnovovaný a tím zaručuje stálou kvalitu dodávaných dřevostaveb. Zkušební orgán velmi pečlivě a přísně kontroluje vyřešení a proveditelnost veškerých detailů dřevostavby, kvalitu a vhodnost používaných materiálů a stejné prohlídky provádí i na stavbách dozorovaných firem.

KampaHaus disponuje vysoce propracovaným know-how, týmem zkušených odborníků ovládajících technologii dřevostaveb a nabízí svým zákazníkům stavby vyráběné a montované pod přísným technologickým dozorem. Prioritou naší práce je stavba, která si po více generací zachovává své vlastnosti a kvalitu.

6 důvodů proč si nechat postavit dům právě od nás:

1. Zkušenost a špičková kvalita
Vlastníme jeden z nejprestižnějších německých certifikátů kvality RAL, který je akceptován téměř v celé Evropě. Naší nejlepší vizitkou jsou tisíce referenčních domů postavených po celé Evropě a jejich spokojení majitelé. Domy od nás splňují nejpřísnější technické normy a nesou záruku poctivé řemeslnické práce.

2. Vynikající poměr kvalita/cena
Levnější firmu najdete na trhu snadno. Levnější firmu nabízející srovnatelnou kvalitu jen velmi těžko. Než se rozhodnete, dobře srovnávejte! Ušetříte si mnoho starostí a peněz.

3. Rychlost výstavby
Příprava návrhu domu a projektu trvá 4 - 6 týdnů => Výroba domu v naší výrobní hale 1 - 4 pracovní dny => Montáž domu na Vašem pozemku 15 – 21 pracovních dní. Dohodnuté termíny jsou striktně dodržovány. Kdo jiný Vám postaví dům na klíč za 2 měsíce?

4. Záruky a servis
Garantujeme pevnou cenu po dobu 15 měsíců od podpisu smlouvy o dílo. Navíc poskytujeme nadstandardní záruku 30 let na nosné konstrukce a střešní krytiny.
Po celou dobu záruky i po ní bude o Váš dům pečovat náš servisní tým.

5. Energeticky úsporné bydlení
Vynikající tepelné vlastnosti stěn a domu jako celku zajišťují značnou úsporu energií při vytápění domu oproti klasickým technologiím (30-50%).

Od prvního dne po nastěhování se Vám vaše investice vrací. Energie zítra levnější nebudou.

6. Zdravé obytné klima od prvního dne a po celý rok
Dřevo a další použité materiály a technologie suché výstavby splňují nejpřísnější kritéria pro kvalitní bydlení. Zcela odpadá zrání či vysoušení stavby na běžnou vlhkost. Zdravé a příjemné klima uvnitř domu od prvního dne a po celý rok Vás příjemně překvapí.

Kategórie:

Stavebníctvo
Reality, Bývanie, Domy

Sme priamym dovozcom špároviek z tropických drevín Hevea a drevených dosiek ACACIA do Slovenskej republiky.
www.heveawood.sk
BEZPLATNÁ INZERCE
www.inzerce123.eu
Vysušenie vzlínajúcej vlhkosti zo stien stavieb
www.drypol.sk
Viete ako nakupovať obklady a dlažbu?
obklady-a-dlazby.webnode.sk
Predaj-plastové revízne šachty,kanalizačné poklopy liatinové a plastové,stĺpové pätky,dopravné značenie,kužele,bariéry,zátarasy, mestský mobiliar-stĺpiky proti vjazdu,zábradlia,parkové lavičky,koše,stromové mreže,kvetináče
www.nalslovakia.sk
Máte v pláne vymaľovať? Hľadáte maliara? Neviete akú farbu kúpiť? Všetko, a veľa iného sa dozviete ak nazriete na stránky Maľoviek. Info web o maľovaní, maliaroch, farbách, farebných variáciách, technikách, postupoch, radách atď.
malovky.webnode.sk
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
rekonštrukcie bytov a domov,stavba plotov, pokládka zámkovej dlažby a zateplovanie
www.rekon-byt.webnode.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Odstránenie vlhkosti z mokrých múrov
www.vysusovanie-sanacie-muriva.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.