Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 20.1.2019. Meniny má Dalibor, zajtra Vincent a pozajtra Zora.

Vzdělávací kurzy a školení

Centrum služeb pro podnikání s.r.o. nabízí certifikované i akreditované kurzy účetnictví, daní a mezd, managementu, kreativní a počítačové kurzy a v neposlední řadě také kurzy anglického jazyka. Kurzy se konají v Praze 2 a v centru Brna.

www.vzdelavacikurz.eu

Kde Vaše vzdělávací centrum najdu?

Najdete nás v centru Prahy mezi stanicí metra I. P. Pavlova a Náměstí Míru (viz sekce kontakty)

Jaká je záruka profesionality?

Naše kurzy vedou odborníci s dlouholetou praxí, každý dotaz je zodpovězen. Používáme vlastní výuková skripta, která jsou připravena na základě zkušeností a podnětů od našich studentů. Tým našich lektorů je stabilní.

Nebude nás ve třídě moc?

Počet posluchačů v učebně se pohybuje mezi 3 a 15, záleží na tipu kurzu. Chceme odbourat ostych posluchačů při dotazech a navodit příjemnou atmosféru. Při více přihlášených zájemcích otevíráme další třídu.

Nevadí, že jsem úplný začátečník?

Nevadí, naši lektoři nejdříve vysvětlí teorii a pak opakují a procvičují. Zaměřují se na vysvětlení látky, tak aby pochopil i úplný začátečník.

Kategórie:

Školenia, Kurzy

Práca v zahraničí, práca pre opatrovateľky, brigády, opatrovateľský kurz, kniha nemčina pre opatrovateľky všetko za najnižšie ceny
www.bmagency.sk
Ponuky práce pre opatrovateľky v zahraničí. Opatrovateľka v Nemecku, Rakúsku, Anglicku, Holandsku, Švajčiarsku, Írsku. Opatrovanie seniorov v domácnostiach a domovoch dôchodcov.
www.osetrovatelka.sk
Chceš sa naučiť ženy prirodzene zvádzať ?
www.ako-zbalit-babu.sk
Ponúkame kurzy, školenia, semináre v Bratislave a v rámci celého Slovenska. Najvýhodnejšia cena kurzov a školení. Nájdite si ten pravý kurz alebo školenie na web stránkach za nejlepšiu cenu. Ponukame: kurzy komunikácie, kurzy mediacie.
www.cpps.sk
Vzdelávanie pre Vašu budúcnosť
www.mondoi-academy.com
Ako rozprávať so ženou, ako komunikovať s dievčaťom, ako ženu dostať, ako ženy získať, ako ženu pomilovať, ako ženu zaujať, ako ženu vzrušiť, ako ženu zaujať. Staňte sa magnetom na ženy. Priťaujte ženy prirodzene.
seduction.sk/index.php/ako-zbalit-zenu
Vypracovanie HACCP a inej dokumentácie pre gastro a potravinárstvo
www.haccpoint.sk
Lektor, Doučovateľ a IT konzultant. Zameranie: Doučovanie Excel, Word, Powerpoint, ako aj doučovanie Informatiky. Doučovanie na mieru. Praktická pomoc s riešením školských či pracovných úloh. Možné aj školenie vo firmách pre zvýšenie produktivity
robertdurec.com
Naša stránka má za úlohu pomôcť rodičom zorientovať sa v ponuke kurzov a aktivít pre ich ratolesti. Urobili sme ju sami, keďže sme mladí rodičia a tiež sa snažíme aktívne využívať voľný čas s našimi detičkami.
kurzypredeti.eu
Portál kde nájdete všetko potrebné pre prácu opatrovateľky v zahraničí. PRÁCA - kurzy - PREKLADY - doprava - PORADŇA - fórum - INZERCIA
www.opatrovatelky.com
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2019 Netroof. Všetky práva vyhradené.