Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 22.5.2022. Meniny má Júlia Juliana, zajtra Želmíra a pozajtra Ela.

Servis PC Praha - servis počítačů a notebooků

Servis PC Praha - servis počítačů a notebooků. Provádíme servis notebooků a počítačů, odvirování, nastavení sítí a internetu, zabezpečení, reinstalaci operačních systémů, výměny poškozených komponent, poradenství a další.

www.servis-pocitac.cz

Kraj:
Mimo SR

Máte-li jakýkoliv problém s počítačem či notebookem můžete se obrátit na Servis PC Praha na adrese www.servis‑pocitac.cz a tel čísle 608 888 551. Jsme schopni řešit jak softwarové tak i hardwarové problémy a poruchy. Přijedeme až k Vám a pokud to bude možné, vyřešíme problém přímo na místě. Naší předností je především rychlost prováděných služeb (obvykle nejpozději do druhého dne). Působíme především na území hlavního města a v jeho bližším okolí.

Kategórie:

Hardware

náhradné diely na notebooky
www.notebookdiely.sk
Opravy a servis počítačov pre firmy a domácnosti. Inštalovanie softwaru a ovládačov. Odstránenie vírusov z PC a zálohovanie dát. Predaj nových počítačov a príslušenstva.
www.pcservis.rbtrade.sk
Servis a oprava počítačov, notebookov, sietí, a iných IT zariadení.
www.netsolution.sk
Elektro | obchod Exinshop.sk | E-shop so širokou ponukou elektro spotrebičov, PC komponentov, GPS systémov ale aj autodoplnkov
www.exinshop.sk
Špecializovaný distribútor spotrebného tovaru pre počítačové tlačiarne. Autorizovaný dovozca atramentových kaziet, laserových tonerov, plniacich sád a atramentu značky Vision Tech. Prevádzkovanie predajne s výpočtovou technikou Computer.land Prievidza.
www.sander.sk
Vykup, predaj, servis, prenajom, likvidacia vypoctovej techniky.
www.phc.sk
Dochádzkové, prístupové, stravovacie, návštevné, parkovacie, systémy, biometria, čipové karty, evidencia dochádzky
www.biometria.sk
otebooky a počítače, LCD monitory, príslušenstvo - nové, demo, repasované a krátkodobo používané značiek HP, COMPAQ, DELL, IBM, SONY, SAMSUNG, TOSHIBA, FUJITSU SIEMENS, EIZO, LG.
www.repascomp.sk
predaj výpočtovej a kancelárskej techniky, pokladničných systémov a serverov.
www.compy.sk
PREDAJ POUŽITÝCH NOTEBOOKOV, SÚČIASTOK NA NOTEBOOKY, LCD DISPLEJOV, DIAGNOSTIKA A OPRAVA NOTEBOOKOV, ZÁCHRANA DÁT Z NEFUNKČNÉHO NOTEBOOKU.
notebookbazar-sk.webnode.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.