Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Štvrtok, 19.5.2022. Meniny má Gertrúda, zajtra Bernard a pozajtra Zina.

Antikvariát Oplt

Internetový antikvariát prodávající starší knihy pro čtenáře i sběratele všeho druhu. Najdete u nás kvalitní beletrii, detektivky, historické romány, romány pro ženy, thrillery, pohádky a dobrodružnou literaturu.

Názov firmy:
Martin Komár

Adresa:
Slatina 84
74293, Slatina
Česká republika

IČO:
76469085

DIČ:
CZ511216244

Kontaktná osoba:
Martin Komár

Telefón:
+420739909101

Email:
antikoplt@gmail.com

WWW adresa:
www.antikoplt.com

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

Jsme internetový antikvariát prodávající starší knihy pro čtenáře i sběratele všeho druhu. Najdete u nás kvalitní beletrii, detektivky, historické romány, romány pro ženy, thrillery, pohádky a dobrodružnou literaturu. Dále knihy místopisné, odborné, historické, o umění, technické a mnohé další. Knihy jsou tříděny podle kategorií v levém menu pod nabídkou Antikvariát / Novinky.
Doufáme, že si každý z Vás na našich stránkách vybere to své a že se k nám budete rádi vracet. Snažíme se dělat naši práci kvalitně. Až pět krát týdně nahráváme nové zboží ze všech možných kategorií, denně od pondělí do pátku vyřizujeme objednávky. Jsme funkční e-shop, prověřený několika tisíci zákazníky ročně, z nichž značná část se k nám vrací. Pokud k nim patříte i Vy, děkujeme Vám za Vaši přízeň, pokud ne, doufáme, že se tak stane v budoucnu.
Přejeme Vám příjemné nakupování.

Kategórie:

Obchody, Veľkoobchody

Výroba pracovných a ochranných odevov, montérkové súpravy, monterky, nohavice, plášte
pracovneodevyzigo.sk
Parfémy, toaletné vody a kozmetika svetových značiek
www.marianaparfums.sk
Internetový obchod je zameraný na predaj galantérneho tovaru (priadza na pletenie, háčkovanie a vyšívanie, predtlačených obrusov a gobelinov), šperkov, maľovaných dáždnikov, darčekov, hande made výrobkov, pomôcok na pečenie TESCOMA.
www.gemerga.sk
Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
E-shop so športovými potrebami
www.netsport.sk
Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
Naša rodinná včelia farma sa zaoberá produkciou a obchodovaním s výnimočným a veľmi vzácnym druhom včelieho medu - jedľovou medovicou. Tento med sa vyskytuje len na niekoľkých miestach sveta a svoju výnimočnosť získal hlavne pre svoj pôvod a vlastnosti
www.medar.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.