Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Nedeľa, 26.6.2022. Meniny má Adriána, zajtra Ladislav a pozajtra Beáta.

Kontaktní čočky

Nabízíme kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky, kontaktní čočky crazy.

www.top-cocky.cz

Kontaktní čočky doručíme do 48 hodin, pokud jsou skladem. Objednáte-li kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky či crazy kontaktní čočky nad 1690 Kč, neplatíte poštovné! Pro dlouhodobé zákazníky poskytujeme dlouhodobé slevy a věrnostní program.

Kategórie:

Očné ambulancie

Bezpečná a bezbolestná laserová operácia očí špeciálnou technológiou Z-Lasik. Skvelá služba, najkomplexnejší laserový prístroj na operáciu očí, doživotná záruka a ostrý zrak po pár chvíľach.
z-lasik.sk
VISTAMET, s.r.o. je súkromnou očnou praxou. Moderné očné centrum je špičkovo prístrojovo vybavené, nájdete tu očnú ambulanciu, jednodňovú mikrochirurgiu oka, s ktorou máme 25-ročné skúsenosti, aj očnú optiku.
vistamet.sk
Kontaktne sosovky, okuliare a doplnky - Eiffel Optic. Obrovský sortiment, vynikajúce zľavy, široké spektrum výrobkov súvisiacich s očami a optikou.
www.eiffeloptic.sk
V očnej optike LUMINAR kladieme dôraz na individuálny a profesionálny prístup k zákazníkom. Pomôžeme vám pri výbere okuliarových rámov a šošoviek renomovaných značiek, ktoré majú dlhoročnú tradíciu v očnej optike a oftalmológii.
luminar.sk
laserová operácia refrakčných chýb oka v laserovom centre Cornea.
www.cornea.sk
Nabízíme kontaktní čočky, barevné kontaktní čočky, kontaktní čočky crazy.
www.top-cocky.cz
Eiffel optic, a.s. je specialista na sluneční brýle, dioptrické brýle a oční optiku po celé České republice. V našich prodejnách naleznete více než 6000 modelů brýlí. Navštivte nás a vyberte si ty pravé brýle právě pro vás.
www.eiffeloptic.cz
Kontaktní čočky levně z vlastních skladových zásob.
www.kontaktni-cocky-shop.cz
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.