Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Utorok, 27.7.2021. Meniny má Božena, zajtra Krištof a pozajtra Marta.

Elektrické vykurovanie adax

Elektrické vykurovanie prostredníctvom úsporných konvektorov Adax Neo predstavuje ekonomicky výhodné a dizajnovo prepracované riešenie vykurovania domácnosti a firemných priestorov. Predaj do celej SR.

www.adaxneo.sk

Kraj:
Nitriansky kraj

Na rozdiel od bežných elektrických konvektorov ktoré produkujú teplo ohrevom špirály na vysoké teploty, vykurovacie panely Adax Neo hrejú prostredníctvom nízkoteplotnej kovovej vložky. Teplota na povrchu vykurovacieho panela dosahuje cca 40 - 60 °C. Spotrebu elektrickej energie výrazne znižuje termostat riadiaci spínanie a vypínanie panela po dosiahnutí nastavenej teploty. V priemernej prevádzke vykurovacieho panela Adax Neo je počas jednej minúty chodu panel vypnutý cca 40 sekúnd. Tým dochádza k výraznej úspore nákladov na elektrickú energiu.

Kategórie:

Obchody, Veľkoobchody

Parfémy, toaletné vody a kozmetika svetových značiek
www.marianaparfums.sk
Výroba pracovných a ochranných odevov, montérkové súpravy, monterky, nohavice, plášte
pracovneodevyzigo.sk
Internetový obchod je zameraný na predaj galantérneho tovaru (priadza na pletenie, háčkovanie a vyšívanie, predtlačených obrusov a gobelinov), šperkov, maľovaných dáždnikov, darčekov, hande made výrobkov, pomôcok na pečenie TESCOMA.
www.gemerga.sk
Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
E-shop so športovými potrebami
www.netsport.sk
Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
Naša rodinná včelia farma sa zaoberá produkciou a obchodovaním s výnimočným a veľmi vzácnym druhom včelieho medu - jedľovou medovicou. Tento med sa vyskytuje len na niekoľkých miestach sveta a svoju výnimočnosť získal hlavne pre svoj pôvod a vlastnosti
www.medar.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2021 Netroof. Všetky práva vyhradené.