Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Sobota, 2.7.2022. Meniny má Berta, zajtra Miloslav a pozajtra Prokop.

Predaj zapalovačov

Sme spoločnosť špecializovaná na výrobu a predaj tailor made reklamných predmetov. Sme najvačším dovozcom fajčiarskeho sortimentu na Slovensku.

Názov firmy:
Lauko Promotion, s.r.o.

Adresa:
L.Starka 2843
91105, Trenčín
SR

IČO:
44930887

DIČ:
2022884072

Kontaktná osoba:
Monika Laukova, MBA

Telefón:
905 456 233

WWW adresa:
www.hraciekarty.sk

Doplňujúce informácie:

Sme spoločnosť špecializovaná na výrobu a predaj tailor made reklamných predmetov. Sme najvačším dovozcom fajčiarskeho sortimentu na Slovensku, dodávame prostredníctvom našich obchodných zástupcov do veľkych reklamných agentur. Máme v ponuke široký sortiment zapaľovačov. Plynové zapaľovače, Benzínové zapaľovace, Stolové zapaľovače,Zapaľovače pre domácnosť. Ďalej sa naša spoločnost špecializuje na výrobu reklamných hracích kariet na zákazku, rôznych spoločenských hier z dreva. •V roku 1995 firma popri rozširovaní vlastnej maloobchodnej siete expanduje aj v distribúcii a postupne rozširuje svoje portfólio o fajčiarske, tabakové, darčekové výrobky, a taktiež o vybraný sortiment hračiek.

Kategórie:

Obchody, Veľkoobchody

Výroba pracovných a ochranných odevov, montérkové súpravy, monterky, nohavice, plášte
pracovneodevyzigo.sk
Parfémy, toaletné vody a kozmetika svetových značiek
www.marianaparfums.sk
Internetový obchod je zameraný na predaj galantérneho tovaru (priadza na pletenie, háčkovanie a vyšívanie, predtlačených obrusov a gobelinov), šperkov, maľovaných dáždnikov, darčekov, hande made výrobkov, pomôcok na pečenie TESCOMA.
www.gemerga.sk
Hračky pre chlapcov , hračky pre dievčatá, hračky pre najmenších
www.obchodhraciek.sk
E-shop so športovými potrebami
www.netsport.sk
Dodávka zariadení na výrobu a úpravu stlačeného vzduchu. Kompresory, filtre, sušičky, separátory, odvádzače kondenzátu, pneumatické náradie, rozvody vzduchu, chladenie, generátory dusíka, elektrocentrály. Servis, analýza, merania a e-shop
www.kompresory-info.sk
Predaj autopoťahov, autokobercov a vaní do kufra za VO ceny.
zaed.probiznis.com
Predaj lacných akumulačných nádrží z nerezu pre kúrenie a teplú úžitkovú vodu.
akumulacni-nadrz.cz
Naša rodinná včelia farma sa zaoberá produkciou a obchodovaním s výnimočným a veľmi vzácnym druhom včelieho medu - jedľovou medovicou. Tento med sa vyskytuje len na niekoľkých miestach sveta a svoju výnimočnosť získal hlavne pre svoj pôvod a vlastnosti
www.medar.sk
RC Design je to pravé pre vás pri zariadení vášho domova. Ponúkame eurookná, eurodvere, kastlové okná, posuvné systémy, kuchyne a interiéry na mieru, drevené schodiská a drevohliník.
www.rcdesign.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.