Pridať nový odkaz | Prihlásiť sa | Zaregistrovať sa

Dnes je Piatok, 27.5.2022. Meniny má Iveta, zajtra Viliam a pozajtra Vilma.

elektro trade esson

Predaj počítačov, notebooky,kancelársku techniku, spotrebnú elektroniku a hracie konzoli. Ponúkame Vám širokú paletu výrobkov rôznych značiek. V oblasti služieb Vam taktiež ponúkame odborné poradenstvo pri tvorbe webových stránok, e-shopov.

Názov firmy:
elektro trade esson

Adresa:
J.Alexyho
03601, Martin
Slovensko

Kraj:
Žilinský kraj

IČO:
34380604

DIČ:
1020499018

Kontaktná osoba:
Peter Babčo

Telefón:
+421 948 669 467

Email:
esson@esson.sk

WWW adresa:
www.esson.sk

Doplňujúce informácie:
Obsahuje e-shop

počítače, notebooky a kancelárska technika,Ponuka, Biela technika, Disky, Faxy, kopírky, skenery a skartovačky Grafické, zvukové a TV karty, reproduktory k PC Herné konzoly Kamery, fotoaparáty a ďalekohľady Klávesnice, myšky, tablety a joystiky Mediá, batérie, káble a redukcie Monitory, projektory a plátna Multifunkčné zariadenia Navigačné systémy Networking Notebooky a príslušenstvo Optické mechaniky Pamäte PDA Počítače - ALL in One PC Počítačové skrinky a zdroje Počítačové zostavy Príslušenstvo k serverom Procesory a chladiče Servery - Storage Servery AMD Servery Intel Software a hry Spotrebná elektronika Spotrebný materiál, rozšírenie záruky k tlačiarňam a MFP Telefóny Tlačiarne USB kľúče, flash pamäte a čítačky kariet Webkamery, slúchadlá a mikrofóny Základné dosky Záložné zdroje Výpredaj,Chladničky Mrazničky truhlicové Malé spotrebiče Osobná starostlivosť Pranie Starostlivosť o dieťa Varenie Vysávače a čističky,Pevné disky Príslušenstvo k pevným diskom SS

Kategórie:

Kancelárska technika
Výpočtová technika
Grafika, Design, Webdesign

Tvorba web stránok, firemných prezentácií, reklamných kampaní – fullservisová reklamná agentúra
www.prestigeideas.com
Všetky lacné dvd a cd disky, Maxell, TDK, Verbatim, Philips, Mediarange.
www.dvdobchod.com
Moje foto skúsenosti, rady, ukážky a postupy. Čo je to Imikimi, Kimis, Kimi-fan. Ako sa v Imikimi pracuje. Je lepší kompaktný digitálny fotoaparát alebo mobil s digitálom. Môj názor a vysvetlenie.
www.fototvorba.webnode.sk
Píšeme referáty,seminárky,bakalárske a diplomové práce.Tvoríme web stránky,grafické návrhy pre oznámenia,propagačné materiály,vizitky.
seminarky2.webnode.sk
Ponúkame predaj, servis a renováciu výpočtovej techniky, kancelárskej techniky a elektroniky, predaj a renováciu atramentových náplní a tonerov, jednoduché, podvojné, mzdové účtovníctvo a účtovníctvo pre spoločenstvá vlastníkov bytov.
stando.webnode.cz
Náš E-shop je zameraný hlavne na predaj elektroniky ale aj iných produktov do domácností a firiem. V našom e-shope máme prozákaznícku orientáciu. Najväčšou radosťou je každý zákazník, ktorý má pozitívnu odozvu a najlepšie vo forme ďalšieho nákupu.
www.tunakupuj.sk
Grafické štúdio, digitálna tlač, offsetová tlač, veľkoplošná tlač, veľkoplošná fototlač, sieťotlač, sublimačná tlač, foto štúdio, potlač tričiek, potlač reklamných predmetov, obrazy, tapety, viazanie dokumentov, laminovanie, diplomové práce...
www.creatick.sk
Najlepšie ponuky a triky pre domácnosť, kuchyňu, zdravie a krásu, šport a turizmus. Inovatívne a moderné produkty, ktoré určujú trend lepšieho a zdravšieho životného štýlu.
www.staniceponuk.com
Predaj počítačov a komponentov
www.exitech.sk
Internetový obchod s počítačmi, notebookmi a príslušenstvom, multimediálnymi zariadeniami, mobilmi, GPS a elektroniky.
www.kliko.sk
Privacy policy | Cookie | Kontakt | Pridať nový odkaz
Copyright © 2007-2022 Netroof. Všetky práva vyhradené.